parsa-ins-logos-horizental

3

دوره های آمادگی آزمون آیلتس . IELTS

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

دوره های آمادگی آزمون IELTS
دوره های آمادگی آزمون آیلتس در موسسه پارسا

دوره های آمادگی آزمون آیلتس IELTS ویژه بزرگسالان و نوجوانان سطحAdvanced

درباره این دوره

دوره های آمادگی آزمون آیلتس IELTS به صورت فشرده و نیمه گروهی برگزار می‌شوند. مدت دوره 4 ماه است که در 2 ترم در قالب آیلتس 1 و آیلتس 2 برگزار می شود. استفاده از برنامه درسی فشرده و کارآمد، اساتید متخصص و صاحب سبک، تقویت چهار مهارت اصلی ، آزمونهای آزمایشی روزانه و آخر ترم ، و کسب نمره 7 IELTS از ویژگی های این دوره میباشد.

در این سطح بیشتر تمرکز روی تقویت دایره لغات و دامنه گرامری داوطلبان می باشد تا بشود شرایط مناسبی برای تولید جملات مرکب و پیچیده از نظر گرامری و ترکیب های هم نشین Collocations مناسب و کم تکرار از نظر لغتی ایجاد کرد.

با توجه به اینکه عمده داوطلبان اخذ پذیرش دانشگاه ها تا مقطع کارشناسی ارشد و مهاجرت به استرالیا در پی بدست آوردن نمره متوسط در آزمون هستند، در این دوره تلاش بر این است تا بتوان به جمع بندی مناسبی از نظر سطح زبانی دانش پژوهان و سطح دانش نکات و تکنیک های پاسخ به سوالها و زمان بندی دست پیدا کرد.

افرادی که مایل به مهاجرت و یا تحصیل در مقاطع دکتری هستند، معمولا نیاز دارند نمره بالای متوسط در چهار مهارت آزمون کسب کنند. مشخص است که صرف داشتن دایره لغات و یا تسلط به نکات و تکنیک های لازم برای آزمون می شود چنین نمره ای کسب کرد. در این دوره سعی بر این است که توازنی منطقی بین دایره لغات و ساختارهای گرامری پیچیده همراه با نکات مهم آزمون، از جمله پیدا کردن سریع کلید واژه ها و تند خوانی، ایجاد بشود تا با در نظر گرفتن سرعت و دقت بتوان به نتیجه دلخواه رسید.

با شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا شانس قبولی در آزمون آیلتس را افزایش دهید.برای اطلاع از برگزاری دوره های آیلتس در موسسه زبان پارسا با شماره 09013443574 تماس بگیرید کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند.

وبسایت آیلتس آموزشگاه زبان پارسا