دوره آموزش زبان آلمانی شیراز ثبت نام و هزینه ها به همراه معرفی دوره های فشرده و استاندارد

آموزش زبان آلمانی در شیراز و سراسر کشور تحت مدیریت اساتید مجرب آلمانی ، مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان آلمانی در شیراز ، تیم مدرسان موسسه همیشه از جدیدترین و به روزترین متدهای آموزشی زبان آلمانی در دنیا با 18 سال سابقه استفاده میکنند.

 •  دوره های آمادگی برای مهاجرت
 • دوره های آنلاین آموزش زبان ویژه دانشجویان مقیم آلمان
 • دوره های آنلاین آموزش زبان ویژه مهاجرین مقیم آلمان
 • دوره چت ، دوره فشرده ، دوره استاندارد و  آمادگی برای آزمون زبان آلمانی
 • کلیه نوشتار در دی ماه 1398 بروز شده است.

کلاس آنلاین آموزش زبان آلمانی در شیراز:

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

آموزش آنلاین زبان آلمانی

کلاسهای فشرده زبان آلمانی

چه کتابهایی برای آموزش آلمانی استفاده می شود؟

شهریه شرکت در دوره آموزش زبان آلمانی

مدت زمان دوره آموزشی زبان آلمانی

کلاس چت زبان آلمانی

کلاس خصوصی آموزش آلمانی

کلاس آمادگی آزمون ها

چه کتاب هایی برای آموزش استفاده می کنیم؟

مهلت ثبت نام محدود می باشد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
برای دریافت تخفیف ویژه رزرو کنید:

ثبت نام کلاس آلمانی (آنلاین و حضوری)


  ثبت نام از سراسر کشور با سیستم حرفه ای آموزش آنلاین

  دوره های فشرده آموزش زبان آلمانی در شیراز

  در صورتی که برای یادگیری زبان آلمانی فرصت کمی دارید دوره های فشرده حداقل 6 ماهه و نیمه فشرده نیز به علاقه مندان ارائه می شود، برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در ادامه متن می توانید با دوره های آمادگی آزمون آلمانی، شهریه و کتاب های آموزشی آشنا شوید. این دوره ها به منظور کمک به متقاضیان شرکت در مصاحبه سفارت و آزمون های زبان آلمانی برگزار میگردد.

  دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی + ثبت نام

  برای کسب اطلاعات مربوط به دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی تماس بگیرید.

  چگونه در دوره های حضوری آموزش زبان آلمانی ثبت نام کنم؟

  برای ثبت نام در دوره های حضوری آموزش زبان آلمانی در شیراز راه های متنوعی برای شما در نظر گرفته ایم، ثبت نام آنلاین، ثبت نام از طریق چت با بخش آموزش، رزرو تلفنی و ثبت نام حضوری 

  ثبت نام بسیار ساده و بر اساس حمایت از حریم خصوصی دانش پژوهان در نظر گرفته شده است. برای ثبت نام در صورتی که مایل به انتشار اطلاعات فردی خود نیستید، تنها داشتن شمار تماس شما کافی است.

  پس از آن نوبت به پرداخت شهریه و آغاز دوره های آموزشی حضوری زبان آلمانی در شیراز می باشد.

  در ضمن شرایط ویژه ای برای تخفیف به دانشجویان برتر و یا همکاری با سازمان ها و شرکت ها و ارگان های مختلف را داریم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از گوشه سمت راست همین صفحه برای ما پیام بگذارید و یا با ما تماس بگیرد. 

  شهریه دوره های آموزش زبان آلمانی

  به طور کلی هزینه ثبت نام دوره های آموزش و چت و آمادگی آزمون زبان آلمانی متغیر است. در موسسه زبان پارسا شهریه دوره های استاندارد و فشرده به شرح زیر است:

  • شهریه دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی — هزارتومان
  • هزینه و شهریه ثبت نام دوره های فشرده هر ترم — هزارتومان 
  • هزینه و شهریه ثبت نام دوره های استاندارد هر ترم — هزارتومان 
  • برای دوره های خصوصی تماس بگیرید.

  مدت زمان دوره های آموزش آلمانی + سریع ترین راه

  در دوره های استاندارد آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان پارسا معمولا هر ترم یک ماه و نیم زمان می برد، و هر هفته 3 جلسه به آموزش می پردازیم، مدت زمان هر جلسه آموزشی 2 ساعت می باشد.
  اما در صورتی که برای یادگیری زبان آلمانی عجله دارید می توانید از شرایط دوره های فشرده و نیمه فشرده موسسه زبان پارسا آگاه شوید. کافی است از گوشه سمت راست صفحه در قسمت چت ، شماره تماس خود را وارد نمایید ، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و شما را با شرایط متنوع آموزش زبان فرانسه آشنا می کنند.

  چرا باید آلمانی یاد بگیرم؟

  موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز (موسسه زبان آلمانی در شیراز) به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید زبان آلمانی را بیاموزید.

  • این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) است.
  • زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا است
  • برای مصاحبه سفارت و مهاجرت به کشور های آلمانی زبان باید این زبان را بدانیم.
  • برای ادامه تحصیل در کشورهایی که به زبان آلمانی تکلم می کنند.
  • برای مهارت در ترجمه متون ، یک دهم کل کتاب‌هایی که هر ساله در جهان تألیف می‌شوند به زبان آلمانی است.

  تکلم به زبان آلمانی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در کشورههای آلمانی زبان است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. با اینحال توجه داشته باشید: عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل عدم موفقیت دانشجویان خارجی است به ویژه در رشته های علوم انسانی و حقوق ؛ در این راستا موسسه فرهنگی هنری و زبان پارسا آموزان شیراز نسبت به آموزش حضوری زبان آلمانی در شیراز به کمک مشتاقان یادگیری زبان آلمانی می آید کافی است با موسسه زبان پارسا شیراز تماس بگیرید.

  آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت و ادامه تحصیل

  یادگیری زبان آلمانی در شیراز مخصوص مهاجران، چنانچه شما قصد دارید برای مهاجرت و مصاحبه سفارت اقدام کنید پشت سر گذاشتن آزمون های جهانی زبان آلمانی الزامی است. دپارتمان زبان آلمانی موسسه زبان پارسا آموزان شیراز با تجربه ای شگرف در این زمینه میتواند راه را بر شما هموار کند. 

  آموزش زبان آلمانی در شیراز ویژه دانشجویان دانشگاه های آلمانی زبان سراسر دنیا چنانچه قصد دارید برای تحصیل در یکی از دانشگاه های کشورهای آلمانی زبان (فرانسه ، بلژیک، سوئیس، کبک کانادا)اقدام کنید دپارتمان زبان آلمانی موسسه زبان پارسا آموزان شیراز به کمک شما می آید.

  دوره های آمادگی آزمون زبان آلمانی

  در موسسه زبان پارسا کلاسهای آمادگی برای آزمون های استاندارد و بین المللی زبان آلمانی را برگزار می کنیم، شرح دوره های آموزشی تحت پوشش به شرح زیر است:

  • آزمون های انستیتو گوته با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) از A1 برای مبتدیان تا C2 برای بالاترین سطح زبانی تطابق دارند. ​

  برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  آزمون های بین المللی زبان آلمانی

  باگذراندن دوره های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان پارسا شیراز زبان آموزان آمادگی لازم برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی را کسب می کنند.

  دوره های چت زبان آلمانی

  طول دوره چت آلمانی به صورت 10 جلسه ای می باشد که زبان آموز بر اساس علاقه و یا در صورت تمایل می تواند آن را تمدید نماید در این دوره ها تلاش می شود زبان آموز بتواند مهارت های گفتاری شنیداری و محاوره ای خود را برای زبان آلمانی تقویت نماید. دوره چت آلمانی فرصتی برای افزایش اعتماد به نفس زبان آموز می باشد.

  برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  از چه کتاب هایی برای آموزش زبان آلمانی استفاده می کنیم؟

  در موسسه زبان پارسا معمولا دو کتاب Netzwerk و Studio به عنوان منبع درسی استفاده می گردد.

  زبان آلمانی و گستره جغرافیایی

  زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و نامیبیا است. این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) و سومین زبان بکار برده شده در تارنماهای اینترنتی (پس از انگلیسی و روسی) است. همچین گفته می‌شود یک دهم کل کتاب‌هایی که هر ساله در جهان تألیف می‌شوند به زبان آلمانی است.

  گویش های زبان آلمانی

  زبان آلمانی شامل دو گویش اصلی آلمانی بالا و آلمانی پایین و همانند انگلیسی دارای تعداد زیادی از گویش‌های فرعی است. بر اساس این زبان، زبان معیاری با نام آلمانی معیار وجود دارد که بیش‌تر به آلمانی بالا شبیه است، به خارجی‌ها آموزش داده می‌شود و نوعی زبان میانجی است. بخشی از کلمات زبان آلمانی ریشه در زبان‌های لاتین و یونانی دارد و قسمت کوچکی نیز از فرانسوی و انگلیسی به عاریه گرفته شده‌است.

  تمام داوطلبان متفرقه می توانند در صورت داشتن سطوح لازم زبان آلمانی در آزمون های رسمی  گوته شرکت

  نمایند. البته شرکت در دوره های آمادگی برای آزمون ها توصیه می شود.

  آزمون های گوته با سطوح مرجع مشترک اروپایی(GER)از A1 برای مبتدیان تا C2 برای بالاترین سطح زبانی تطابق دارند.

  مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها

   

  A 1

  زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیازهای مشخصی میباشد، درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از دیگران پرسشهائی را بعمل آورد.

  A 2

  زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هائی با کاربرد زیاد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را درک نموده و در شرائط ساده و معمول منظور خود را ادا نماید.

  B 1

  زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نماید و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو می شود، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نماید.

  B 2

  زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را دنبال نماید. وی قادر خواهد بود بدون آمادگی قبلی، روان گفتگو کند. به طوری که یک گفتگوی عادی با شخصی که زبان مادریش است، بدون هیچ مشکلی برای هر دو طرف بخوبی ممکن باشد.

  C 1

  زبان آموز قادر خواهد بود پس ازاین دوره متون طولانی شامل طیف گسترده ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و نکاتی را که مختصرا” مورد اشاره قرار گرفته اند نیز متوجه شود وی قادر خواهد بود بدون آمادگی قبلی، روان گفت گو کند. بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و به گونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید.

  C 2

  زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره عملا” آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی درک نماید. وی قادر خواهد بود اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع گوناگون را جمع بندی نموده و در این رابطه دلائل یا توضیحات مربوطه را به شکلی پیوسته عنوان کند.

   

  دوره آموزش زبان آلمانی در شیراز

  آموزش آلمانی در شیراز زبان آلمانی (به آلمانی: Deutsche Sprache) زبانی از خانواده زبان‌های هندو-اروپایی و عضوی از شاخه زبان‌های ژرمنی غربی در کنار هلندی، انگلیسی و آفریکانس است که بیشتر در اروپای مرکزی تکلم می‌شود. زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. آموزش تخصصی زبان آلمانی، دوره های فشرده و شش ماهه، دوره های آمادگی آزمون های آلمانی، آمادگی برای یادگیری آلمانی برای وقت سفارت نزدیک ترین موسسه معتبر آلمانی به همه محله‌هاموسسه زبان آلمانی پارسا می باشد، آلمانی گوته ، آمادگی آزمون تلک یادگیری زبان آلمانی اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و تخفیف برگزاری دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک زبان آلمانی، دوره های فشرده آموزش آلمانی، کلاس های حضوری و آنلاین آموزش همچنین ببینید

  دوره آلمانی در شیراز

  آموزش آلمانی در شیراز این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و نامیبیا است. این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی)[۱] و سومین زبان بکار برده شده در تارنماهای اینترنتی (پس از انگلیسی و روسی) است. آموزش تخصصی زبان آلمانی، دوره های فشرده و شش ماهه، دوره های آمادگی آزمون های آلمانی، آمادگی برای یادگیری آلمانی برای وقت سفارت نزدیک ترین موسسه معتبر آلمانی به ادبیاتموسسه زبان آلمانی پارسا می باشد، آلمانی گوته ، آمادگی آزمون تلک یادگیری زبان آلمانی اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و تخفیف برگزاری دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک زبان آلمانی، دوره های فشرده آموزش آلمانی، کلاس های حضوری و آنلاین آموزش آموزش زبان آلمانی در شیراز

   

  16 پیامها
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه پیام ها

  سلام وخسته نباشید شهریه هاتون واقعا بالاست بخصوص برای من که از قشر زیر متوسط هستیم(با اینوجود و این شهریه های بالا ادمهای کم بضاعت نمیتونن هیچ پیشرفتی بکنن و بجایی برسن وبتونن پیشرفتی کنن،چرا که یادگیری هرمهارت مستلزم پرداخت هزینه های زیادی است) من واقعا دوست دارم زبان المانی یاد بگیرم تا پیشرفته ک شاید روزی بتونم به ارزوم برسم و به المان مهاجرت کنم ولی متاسفانه پرداخت این هزینه برای من مقدور نیست،اموزشگاه تخفیف و یا اقساط زیاد برای پرداخت شهریه نداره؟ واینکه یادگیری زبان المانی به تسلط برزبان انگلیسی ربط داره یانه؟ ایا زبان المانی سختتره یا… خواندن بقیه

  زبان آلمانی

  من برای یادگیری زبان آلمانی مزاحم میشم.و می‌خوام دوره فشرده شما چطور هست و تا چه سطحی و چقدر طول میکشد

  درود بر شما
  دوره های آلمانی هر ترم یک ماه و نیم هست یا پنج هفته
  هر هفته سه جلسه برگزار میشه
  مدیر دپارتمان استاد علی عباسی هستند.
  در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر و … دارید. شماره تماس بدید مشاور ما باهاتون تماس میگیرند

  بالاترین سطح آموزش آلمانی در موسسه زبان پارسا
  سطح C1 می باشد.

  Last edited 1 year ago by a

  .

  Last edited 1 year ago by سماءغفوری

  سلام وقت بخیر
  کل دوره فشرده و غیر فشردتون چقدر طول میکشه؟
  منظورم از 0 تا 100 هست
  ممنون که جواب میدید.

  سلام لطفا بفرمایید دوره های انلاین سطح a1 در چه ساعاتی برگزار میشه

  سلام وقت بخیر.میخواستم ببینم هزینه کلاس دوره های آلمانی چقدر است؟

  سلام
  برای یادگیری از سطح مبتدی چه کتاب هایی تدریس می شه. هزینه دوره ها چقدره؟

  سلام. وقتتون بخیر
  کلاس چت هم برگزار میکنید؟

  سلام ببخشید من میخواستم دوره آید برای مهاجرت ثبت نام کنم یک ماه هم بیشتر وقت ندارم

  سلام هزینه دوره های آنلاین زبان آلمانی و زمان شروع دوره ها؟

  برای اطلاعات دقیق باید با شماره واتس اپ 09013443574 تماس بگیرید

  ممنونن از تماس شما با موسسه، برای اطلاعات دقیق و اطلاع از تخفیف ها باید با شماره واتس اپ 09013443574 تماس بگیرید.

  سلام

  16
  0
  سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx
  ()
  x

  مشاوره رایگان دوره آموزشی

  تلفن تماس مشاوره رایگان: 09013443574