parsa-ins-logos-horizental

3

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

آموزش زبان انگلیسی در شیرازparsa-li.ir
آموزش دوره های آیلتس در شیراز parsa-li.ir

مراحل گرفتن مدرک آیلتس:

یکی از اولین سوالات داوطلبین آزمون آیلتس این است که مراحل گرفتن مدرک آیلتس چگونه است؟ داوطلب باید از کجا شروع کند؟

چگونه مطالعه کند؟

پیگیر چه منابعی باشد ؟

آیا نیاز به کلاس دارد؟

چه سبک کلاسی مناسب اوست؟

اصلا زبان او در چه سطحی است و چگونه باید مطالعه کند؟

از آنجایی که دانستن مراحل گرفتن آیلتس که یک مدرک بین المللی معتبر است بسیار مهم است، آموزشگاه زبان پارسا در شیراز در این بخش به این موضوع پرداخته است.

در این قسمت به طور مفصل راجع به مراحل گرفتن مدرک آیلتس با نمره مورد قبول بین المللی توضیح خواهیم داد.

مراحل گرفتن مدرک آیلتس  و زمان لازم برای گرفتن مدرک آیلتس

اولین سوالی که داوطب آزمون آیلتس IELTS  با آن مواجه است ،این سوال است که به چه بازه زمانی برای مراحل گرفتن مدرک آیلتس نیازمند است.؟

برای بسیاری مدت زمان مورد نیاز برای اخذ مدرک آیلتس مورد سوال است. باید بدانید که قبل از هر چیزی نمره مورد نظر شما بسیار تایین کننده است.

آزمون آیلتس دارای سطح بندی 1 (پایین ترین) تا 9 (بالاترین) است.

شما باید در ابتدا نمره ای که میخواهید در آزمون زبان کسب کنید را تعیین کنید، که این نمره با توجه به حداقل نمره لازم برای دانشگاهی که قرار است از آن پذیرش بگیرید و یا حداقل نمره لازم برای موقعیت مهاجرتی یا شغلی که قرار است به آن وارد شوید مشخص میشود.بهتر است که بدانید نمره آیلتس مورد نظر شما از اهمیت زیادی در مسیر آموزشی شما دارد. بسیاری از دانش پژوهان میتوانند صرفا با گذراندن دوره های عمومی، نمره مطلوب خود را کسب کنند. در حالیکه برای بدست آوردن نمره ای بالا در این آزمون ،گذراندن دوره تکنیکهای آزمون و آموزش آیلتس الزامی میباشد.

اولین مرحله از مراحل گرفتن مدرک آیلتس دانستن سطح زبان انگلیسی داوطلب میباشد.اگر خود داوطلب میداند که سطح زبان فعلی او در چه سطحی است، میتواند با کتابهای آمادگی همان سطح ،خودش را آماده سازد و اگر خود فرد قادر به تشخیص این سطح نیست، برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس باید در ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت کند. آزمون تعیین سطح، تعیین کننده تعداد ترم و زمان مورد نیازتان برای آزمون میباشد.

حتما با مراجعه به مراکزی که تعیین سطح رایگان برای آزمون آیلتس در آنجا انجام میشود سطح زبان خود را تعیین کرده و بعد از آن شروع به مطالعه و یا استفاده از کلاسهای آموزشی کند.

البته شرکت در آزمون تعیین سطح موسسات مکالمه زبان، چندان به طور دقیق مشخص کننده سطح زبان شما نیست. شما باید در یک آزمون شبه آیلتس که رویکرد آیلتسی داشته باشد و هر چهار مهارت Listening و Reading و Writing و Speaking را ارزیابی کند، شرکت کنید.

از مهم ترین مراحل اخذ مدرک آیلتس شرکت کردن در چندین مرحله آزمون آزمایشی است. این آزمونها شرایط آزمون اصلی را برای شما ساده تر میکنند.

برای گرفتن مدرک آیلتس باید دارای سطح زبانی خوبی باشید، بنابراین با توجه به توضیحات فوق،مراحل گرفتن مدرک آیلتس را به طور کلی به صورت زیر است:

1_ تقویت زبان عمومی

2_تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان

3_ تقویت تخصصی مهارتهای چهارگانه اصلی زبان انگلیسی

4_ تقویت مهارت گرامر

5_ شروع دوره‌های مقدماتی آموزشی آیلتس (Fundamental)

4_شرکت در دوره های آموزش تکنیکهای آیلتس

5_ گذراندن دوره‌های میانی آیلتس (Pre IELTS)

6_ شرکت در کلاسهای نهایی و تخصصی آیلتس

7_ بهره‌مندی از کارگاه‌های تخصصی آیلتس در صورت ضعف در مهارتها

8_شرکت در آزمونهای آزمایشی آیلتس  Mock

9_ثبت نام در آزمون آیلتس

10_شرکت در آزمون آیلتس

11_ اخذ مدرک  آیلتس

استفاده از کلاس های آمادگی آیلتس در مراحل گرفتن مدرک آیلتس

یکی از  مراحل گرفتن مدرک آیلتس شرکت در کلاس های زبان آیلتس است. بسیاری از افراد نمیتوانند تصمیم بگیرند که آیا در این کلاس ها شرکت کنند یا نه!؟

 آیا خودشان به تنهایی توانایی لازم برای بالا بردن دانش تخصصی زبان انگلیسی خود را دارند یا نه!؟ در نظر داشته باشیم که از نظر اساتید زبان شاید صرفا خواندن و تکرار نیاز به آموزش و کلاس نداشته باشد ،اما فراگیری تکنیکهای لازم برای پاسخ گویی به سوالات آزمون آیلتس ،به طور حتم نیازمند کلاس های آموزشی است.

از این رو پیشنهاد ما به زبان آموزان و داوطلبین آزمون آیلتس IELTS این است که حتما در کلاسهای آیلتس آموزشگاه زبان پارسا واقع در شیراز که در آن تکنیکهای لازم و مفید جهت موفقیت داوطلبان در آن آموزش داده میشود شرکت نمایند.

برگزاری دوره های آیلتس

آزمون ماک آیلتس در شیراز

با شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا با همراهی بهترین اساتید آیلتس در شیرازشانس قبولی در آزمون آیلتس را افزایش دهید

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

وبسایت آیلتس آموزشگاه زبان پارسا