parsa-ins-logos-horizental

3

آداب و رسوم مردم آلمان

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

در آلمان حدود ۶۵ تا ۷۰ درصد مردم مسیحی هستند که ۲۹ درصد آنها را کاتولیک ها تشکیل می دهند. حدود ۴٫۴ درصد مردم مسلمانند و ۳۶ درصد دین مشخصی ندارند و یا از دین هایی به جز مسیحیت و مسلمانی پیروی می کنند. همیشه در همه کشور های دنیا دین نقش مهمی در فرهنگ و آداب و رسوم مردم یک سرزمین ایفا می کند و تاثیر زیادی در نوع پوشش و حتی غذاهای آن ها دارد. باید بدانید مردم این کشور سخت کوشی زیاد شهرت بسیاری دارند و نرخ بیکاری در شهر های آن واقعا پایین است. برلین پایتخت این کشور است اما مونیخ، کلن و هامبورگ هم از مهم ترین شهر های این کشور هستند. طبق مطالعاتی که انجام شده میانگین طول عمر خانم های آلمانی حدود ۸۳ سال است و این عدد در مرد ها حدود ۷۹ سال می شود.

در مورد عادت های غذایی مردم این کشور باید بدانید که سوسیس یکی از مهم ترین غذاهای آلمانی محسوب می شود که به شکل ها و روش های متفاوتی تهیه می شود و معمولا از گوشت خوک درست می شود. در شهر های کوچک آلمان اصلا تعجب نکنید اگر در منوی یک رستوران تنها گزینه انتخابی شما سوسیس و گوشت بود چون این غذا به طور عجیبی در این کشور پر طرفدار است! در این کشور نان های مختلفی با طعم هایی متفاوت وجود دارد که معمولا به شکل های مختلفی تهیه می شوند و اسم ها متفاوتی دارند.

آموزش زبان آلمانی در شیراز

با شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا با همراهی بهترین اساتید زبان آلمانی در شیراز موفقیت خود را افزایش دهید.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574