تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

آزمون جنرال آیلتس (General Training Exam)
این آزمون برای افرادی طراحی شده که قصد مهاجرت یا کار کردن در کشورهای انگلیسی زبان را دارند. متقاضیان مهاجرت به انگستان باید برای آزمون IELTS UKVI ثبت نام کنند. برای اطلاعات بیشتر به موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) با شماره تلفن 09013443574تماس بگیرید.

این آزمون توانایی های شنیداری، خواندنی، نوشتاری و مکالمه شما را مورد سنجش قرار میدهد. يك هفته قبل يا بعد از تست كتبی، آزمون شفاهی برگزار می شود.

از آنجا که امتحان آیلتس به دو صورت آکادمیک و جنرال برگزار میگردد، بهتر است بدانید قسمت خواندنی و نوشتاری در امتحان جنرال با سوالات متفاوتی از آکادمیک طراحی می شوند ولی بخش شنیداری و مکالمه این دو آزمون بطور کامل شبیه یکدیگر هستند.

سطح نمرات آزمون جنرال آیلتس
سطح نمره ها در آیلتس از صفر تا 9 می باشد. متن بخش های Reading و Writing تنوع زیادی دارند و بسیار کاملند. محتوای متون از روزنامه، اینترنت و برنامه های رادیو تلویزیون انتخاب می شوند.

Reading
در بخش Reading، چهل سوال پرسیده می شود و متقاضیان یک ساعت زمان دارند که به تمام سوالات پاسخ دهند. متون کاملا غیرتخصصی و از روزنامه ها و کتب و مجله های معمولی انتخاب شدند که در سه بخش و حدود 2,000 تا 2,700 کلمه هستند.

بخش اول درباره مسائل اجتماعی است و بخش دوم بیشتر به مسائل آموزشی و نیازهای رفاهی می پردازد که انگلیسی پیشرفته و پیچیده تری دارد. بخش سوم نیز متون طولانی دارد تا توانایی خواندن متنهای بلند و پیچیده توسط فرد سنجیده شود.

Writing
در قسمت Writing، دو موضوع به متقاضیان داده می شود تا درباره آنها بنویسند. مدت زمان این بخش یک ساعت است.بهتر است که داوطلبان بیست دقیقه اول را به موضوع اول (حداقل 150 کلمه) و باقی زمان را به موضوع دوم (حداقل 250 کلمه) اختصاص دهند. به پاسخ های کوتاهتر از مقدار گفته شده نمره کامل اختصاص داده نمیشود.

معمولا در موضوع اول از متقاضی خواسته میشود تا نامه ای بنویسد و داخل نامه مساله یا مشکلی را توضیح بدهد. موضوع دوم نیز از متقاضی می خواهد که نسبت به یک مورد، نظر و عقیده مخالف یا موافق خود را توضیح بدهد.

Speaking , Listening
قسمت Listening و Speaking آزمون جنرال کاملا مشابه با آزمون آکادمیک آیلتس است.

بطور کل نمی توان گفت کدامیک از امتحانهای جنرال یا آکادمیک ساده تر است. زیرا این پاسخ به میزان توانایی و تسلط شما به زبان انگلیسی بستگی دارد. شما با در نظر گرفتن هدف نهاییتان مثل تحصیلات، کار و یا مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، نیوزلند یا دیگر کشورهای انگلیسی زبان می توانید نوع آزمون را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید. اگر باز هم در این زمینه سوالی دارید حتما با موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) با شماره 09013443574 تماس بگیرید همکاران ما از کمک به شما خوشحال خواهند شد.

چگونه در آزمون آیلتس موفق بشوم؟

چگونه در آزمون آیلتس موفق بشوم؟ موضوع امروز در خصوص موفقیت در آزمون آیلتس با در نظر گرفتن تجربیات داوطلبانی است که در این آزمون

اهمیت آزمون ماک آیلتس

در این مقاله به اهمیت آزمون ماک آیلتس برای متقاضیان پرداخته شده است. شرایط برگزاری آزمون ماک آیلتس: مشکل بسیاری از داوطلبان آیلتس عدم اطلاعشان

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

مراحل گرفتن مدرک آیلتس: یکی از اولین سوالات داوطلبین آزمون آیلتس این است که مراحل گرفتن مدرک آیلتس چگونه است؟ داوطلب باید از کجا شروع

آزمون آکادمیک آیلتس (IELTS Academic Exam)

آزمون آکادمیک آیلتس (IELTS Academic exam) برای متقاضیانی طراحی شده که مایل هستند در دانشگاهها یا دیگر موسسات تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان(همچنین انگلستان از سال

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شیراز

دوره های مکالمه زبان انگلیسی در شیراز را موسسه زبان پارسا برگزار می کند علاقه مندان می توانند با شماره های موسسه تماس بگیرند و

No more posts to show