parsa-ins-logos-horizental

3

آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم در اسپانیا

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

اسپانيا با داشتن تاريخ غنی و هم چنين تفکرات مدرن در جهان شناخته می شود ، فرهنگ و سنت اين کشور بسيار متنوع و خاص است و در ضمن اسپانيا را ميتوان از نوع لباس ها مردم تا حرکت های دسته جمعی و موسيقی و رقص و فستيوال های آن که دارای متنوع ترين و رنگارنگ ترين فرهنگ ها شناخت .

همچنین اسپانيا با داشتن ميراث و آثار تاريخی فراوان در رتبه دوم بيشترين ميراث تاريخی جهان در يونسکو قرار گرفته استو همین موضوع باعث شده است که سالانه هزاران گردشگر از سراسر دنیا به این کشور سفر کنند. 


ضمنا بسیاری از رسومات اسپانیا در جهان به شکل افسانه ‌ای درآمدند ، اما بسیاری از گردشگران تور اسپانیا تنها اطلاعات ناقصی درباره فلامنکو ، خوردن تاپاس یا شناسایی یک پائِلای خوب دارند که ما در این مقاله نکاتی را در ادامه آورده ایم که می ‌تواند کمک خوبی در زمینه آشنایی و شناخت عادات و رسومات این کشور برایتان باشد .

برای پرداختن به فرهنگ اسپانیا به هر شکلی ابتدا باید به نقش مذهب در تاریخ و زندگی افراد این کشور نیز توجه نمود ، زندگی مردم اسپانیا نسبت به سالهای گذشته ، بسیار تغییر کرده و بسیاری از سخت گیری های دینی و مذهبی در آن کاملا از بین رفته است .

در ضمن در اسپانیا دست دادن ، سلام کردن و روبوسی هنگام ملاقات ، بین مردم بسیار متداول می باشد و آنها وقتی به خانه شخصی یا دوستی دعوت می شوند ، معمولا هدیه ای کوچک با خود به همراه میبرند .

همانطور که شاید شنیده باشید زندگی در اسپانیا به خصوص در نواحی جنوبی ، نسبت به سایر مناطق اروپا آرامتر است و همچنین واحد خانواده در اسپانیا از دیگر کشورهای اروپایی ، بزرگتر می باشد . شاید آنها به دید شما مردمی تنبل به نظر بیایند ولی در واقع چنین نیست ، آنها مردمی بسیار زحمتکش هستند و اینکه مردم اسپانیایی به موسیقی و رقص علاقه بسیاری دارند .