parsa-ins-logos-horizental

3

در دوره های استاندارد آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان پارسا معمولا هر ترم یک ماه و نیم زمان می برد، و هر هفته 3 جلسه به آموزش می پردازیم، مدت زمان هر جلسه آموزشی 2 ساعت می باشد.
اما در صورتی که برای یادگیری زبان انگلیسی عجله دارید می توانید از شرایط دوره های فشرده و نیمه فشرده موسسه زبان پارسا آگاه شوید. کافی است از گوشه سمت راست صفحه در قسمت چت ، شماره تماس خود را وارد نمایید ، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و شما را با شرایط متنوع آموزش زبان انگلیسی آشنا می کنند.
در صورتی که برای یادگیری زبان انگلیسی فرصت کمی دارید دوره های فشرده حداقل 6 ماهه و نیمه فشرده نیز به علاقه مندان ارائه می شود، برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید (دپارتمان زبان انگلیسی شیراز ) ، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در ادامه متن می توانید با دوره های آمادگی آزمون انگلیسی، شهریه و کتاب های آموزشی آشنا شوید. این دوره ها به منظور کمک به متقاضیان شرکت در مصاحبه سفارت و آزمون های زبان انگلیسی برگزار میگردد.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

به طور کلی هزینه ثبت نام دوره های آموزش و چت و آمادگی آزمون زبان انگلیسی متغیر است. در موسسه زبان پارسا شهریه دوره های استاندارد و فشرده به شرح زیر است:

نرخ ها برای پاییز 1398 معتبر می باشد

شهریه دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی تماس بگیرید

هزینه و شهریه ثبت نام دوره های فشرده هر ترم 500 هزارتومان 

هزینه و شهریه ثبت نام دوره های استاندارد هر ترم 235 هزارتومان 

برای دوره های خصوصی تماس بگیرید.

موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز (موسسه زبان آلمانی در شیراز) به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید زبان انگلیسی را بیاموزید.

  • این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) است.
  • زبان انگلیسی پرگویشورترین زبان جهان است
  • برای مصاحبه سفارت و مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان باید این زبان را بدانیم.
  • برای ادامه تحصیل در کشورهایی که به زبان انگلیسی تکلم می کنند.
  • برای مهارت در ترجمه متون ، 

 عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل عدم موفقیت دانشجویان خارجی است ؛ در این راستا موسسه فرهنگی هنری و زبان پارسا آموزان شیراز نسبت به آموزش حضوری زبان آلمانی در شیراز به کمک مشتاقان یادگیری زبان انگلیسی می آید کافی است با موسسه زبان پارسا شیراز تماس بگیرید.

برای ثبت نام در دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی راه های متنوعی برای شما در نظر گرفته ایم، ثبت نام آنلاین، ثبت نام از طریق چت با بخش آموزش، رزرو تلفنی و ثبت نام حضوری

ثبت نام بسیار ساده و بر اساس حمایت از حریم خصوصی دانش پژوهان در نظر گرفته شده است. ابتدا فرم رزرو رایگان را پر می کنید و کارشناسان ما با شما تماس گرفته و سپس با ارائه شماره کارت ملی ، شماره تلفن تماس و پرداخت شهریه ثبت نام شما کامل می گردد.

[contact-form-7 id=”2065″ title=”رزرو فوری انگلیسی”]

پس از آن کارشناسان ما اطلاعات ورود به سیستم آموزش زبان و آغاز دوره های آموزشی آنلاین زبان انگلیسی را به شما اطلاع میدهند.

در ضمن شرایط ویژه ای برای تخفیف به دانشجویان برتر و یا همکاری با سازمان ها و شرکت ها و ارگان های مختلف را داریم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از گوشه سمت راست همین صفحه برای ما پیام بگذارید و یا با ما تماس بگیرد.