parsa-ins-logos-horizental

3

واقعیت های زبان آلمانی

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

واقعیت های زبان آلمانی. موسسه زبان پارسا

واقعیت های زبان آلمانی

*کجا به زبان آلمانی صحبت می شود؟

حدود 16 درصد از جمعیت اروپا زبان آلمانی را به عنوان زبان اول صحبت می کنند.زبان آلمانی یکی از پرکاربردترین زبان های مادری در اروپا می باشد.با تداخل زبان ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، و حتی انگلیسی. زبان آلمانی در میان گسترده ترین زبان های مورد استفاده در اتحادیه ی اروپا و زبان رسمی در آلمان، اتریش و لیختن اشتاین است.  این زبان یکی از زبان های رسمی سوئیس و لوکزامبورگ هم است.

جوامع دیگری هم به زبان آلمانی هستند که در سراسر اروپا پراکنده هستند، از جمله در استان بولزانو – بوزن در شمال ایتالیا و در بخش شرقی از بلژیک، و همینطور جوامع در شرق اروپا، شمال و جنوب امریکا.

*یادگیری زبان آلمانی چقدر سخت است؟

به نظر می آید زبان آلمانی، با کلمات طولانی و پیچ در پیچ آن زبان دشواری  برای تحصیل توسط داوطلبان باشد.از طرفی، به دلیل وجود برخی تشابهات با زبان انگلیسی، میتواند این زبان را برای یادگیری آسان تر کند. تعداد زیادی از کلمات از زبان آلمانی در زبان انگلیسی وجود دارند. زبان آلمانی یک زبان بسیار توصیفی میباشد. اسم ها، به ویژه، اغلب با مفعول ترکیب می شوند.

*سخت ترین کلمات و چرخان ها در آموزش زبان آلمانی

کلمات آلمانی می توانند به شدت طولانی باشند، اما این زبان را به عنوان یک چالش در نظر بگیرید و کلمه را به آرامی با صدای بلند بخوانید.

*تسلط بر طنز در زبان آلمانی

تسلط بر پیچیدگی های خاص طنز هنوز هم در حال پیشرفت است، آلمانی ها هم مثل دیگر کشورها تمایل به جوک دارند .البته دوست دارند در مورد افراد مسن، مو بور و سیاست مدار و همچنین کارمندان دولت جوک بسازند.

* آیا یادگیری زبان آلمانی در فهم دیگر زبانها کمک محسوب میشود؟

 آلمان در شاخه ی زبان ژرمن غربی از خانواده ی زبان های هند و اروپایی، همراه با انگلیسی، هلندی و فلاندی، فریزی، ییدیش، آفریقایی و لوکزامبورگی می باشد . نزدیکترین خویشاوند به زبان آلمانی، زبان هلندی است و زبان انگلیسی شباهت های خاصی در مورد دستور زبان، نحو و واژگان با زبان نروژی، سوئدی، دانمارکی و ایسلندی که، همراه با فاروئی، در میان زبانهای ژرمنی شمالی به چشم میخورد هم وجود دارد. اگر شما به زبان آلمانی شرقی مشتاق هستید، همیشه می توانید زبان گوتیک و یا Vandalic را فرا بگیرید، اگر چه آنها مدت ها پیش منقرض شدند.

*نقل قول ها

زبان آلمانی به طور گسترده ای به عنوان زبان   Dichter UND Denker ، زبان نویسندگان و متفکران شناخته شده است. یکی از بزرگترین آن ها یوهان ولفگانگ فون گوته (1749-1832) است. درام او به نام فاوست من (1808) به عنوان بزرگترین کار او در نظر گرفته شده و یک گنجینه ملی محسوب میشود، و همینطور به عنوان منبع بسیاری از نقل قول ها که هنوز هم در زندگی روزمره در آلمان وجود دارند.

*ادب و احترام در زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از زبان هایی است که بین رسمی بودن و غیر رسمی بودن شما، تفاوت قائل می شود. همیشه از زبان رسمی استفاده کنید.باید بدانید که آلمان ها به شدت بین کار و سرگرمی و بازی تفاوت قائلند. دست دادن محکم، یک تبریک رسمی سنتی است. در یک محیط غیر رسمی تر، به سادگی با دوستان خود چه مرد و چه زن صحبت می کنند.

آموزش آلمانی در شیراز به صورت غیر حضوری(آنلاین) و حضوری

با شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا با همراهی بهترین اساتید زبان آلمانی در شیراز موفقیت خود را افزایش دهید.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

آموزش زبان آلمانی در موسسه پارسا