parsa-ins-logos-horizental

3

یادگیری زبان آلمانی سخت است؟

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ مدت زمان یادگیری چقدر است؟

یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ مدت زمان یادگیری چقدر است؟

اصولا یادگیری برخی از زبان های خارجی برای ما فارسی زبانان سخت تر است ، نسبت به کسانی که زبان مادری متفاوتی دارند. می دانیم که یادگیری زبان آلمانی برای انگلیسی زبانان بسیار راحت تر از ما می باشد. چرا که بسیاری از ساختارهای گرامری و لغات مشابهی با زبان آلمانی دارند.

زبان آلمانی با اینکه زبان راحت و آسانی نیست ولی جزو زبان های سخت هم به حساب نمی آید. زبان آلمانی در مقایسه با زبانی مثل زبان ایتالیایی یا اسپانیایی زبان سختی است. اما در مقایسه با زبانی مثل زبان روسی یا عربی زبان آسانی محسوب می شود. پس در کل چنین زبانی را می شود در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر قرار داد.

learning-difficulties

بیشترین قسمت مشکل این زبان برای ما فارسی زبانان ، مربوبط به بخش گرامر و تلفظ این زبان می باشد.

البته اگر به یادگیری زبانی علاقه مند هستید، در انتخاب آن شک نکنید چون علاقه به هر زبانی، یادگیری آن را بسیار آسان می سازد.

مدت زمان یادگیری زبان آلمانی چقدر است؟
این مدت زمان ، برای هر زبانی، بستگی به موضوع های مختلف دارد. به طور مثال اینکه آیا روش یادگیری شما اصولی است ؟ چقدر به آن زبان علاقه داشته باشید ؟ مطالعه ی روزانه شما چقدر باشد ؟ محیط یادگیری شما در آلمان است یا در کشور خودتان ؟ تجربه های قبلی شما در مورد آن زبان ؟ و …

اگر سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های حضوری و یا آنلاین زبان آلمانی با بهترین اساتید زبان آلمانی در شیراز با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

آموزش زبان آلمانی در موسسه پارسا

0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx