آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز ثبت نام و هزینه ها به همراه معرفی دوره های فشرده و استاندارد

پس از ثبت نام کارشناسان ما برای مشاوره با شما تماس می گیرند

آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز (آنلاین در سراسر کشور)

آموزش ترکی استانبولی در شیراز  شامل یک دوره 15 جلسه ای مقدماتی و یک دوره 15 جلسه ای پیشرفته می باشد. این دوره با جزوه خود استاد تدریس می شود.
این دوره هم برای کسانی می باشد که نیاز به مکالمات عامیانه دارند و هم کسانی که قصد اخذ مدرک تومر را دارند.

البته افرادی که قصد شرکت در آزمون دارند باید در دوره های بعدی که 30 جلسه دیگر می باشد شرکت کنند که در این دوره از درس دوازده کتاب هیت یت یک و هیت یت دو آموزش ادامه پیدا می کند.

بعد از پایان 60 جلسه شما می توانید (15 جلسه مقدماتی ، 15 جلسه پیشرفته و 30 جلسه آمادگی آزمون) در آزمون تومر شرکت کنید. آمار قبولی ما در تومر صد در صد می باشد.

موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز  مفتخر به برگزاری دوره های محبوب زبان ترکی استابولی می باشد.

موسسه زبان پارساآموزان شیراز parsa-li.ir

آموزش ویدیویی زبان ترکی استانبولی

کلاس چت زبان ترکی استانبولی

در صورتی که علاقه مند در شرکت در دوره های چت و گفتگو زبان ترکی استانبولی در شیراز  هستید می توانید با کارشناس آموزش موسسه پارسا تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

برای ارتباط بهتر با مخاطبان زبان ترکی استانبولی برای شما زبان آموزان عزیز در اینستاگرام به صورت هفتگی و روزانه نکات جالب دررابطه با ترکی استانبولی را قرار می دهیم. پیج اینستاگرام ترکی  استانبولیparsa.institute.turkey 

شهریه شرکت در دوره آموزش ترکی استانبولی

شهریه دوره ترکی استانبولی بر اساس تعداد نفرات در کلاس نوع دوره (ترمیک یا فشرده و …) متفاوت است. برای اطلاعات دقیق باید با شماره واتس اپ 09013443574 تماس بگیرید

چه کتابهایی برای آموزش استفاده می شود؟

بر اساس سطح کلاس و نوع دوره آموزش ها کتابهای ترکی استانبولی متفاوت است برخی از دوره ها به صورت جزوه و دوره های بالا عموما مطابق کتابهای استاندارد آموزش داده میشود

کلاس های مکالمه ترکی استانبولی

آیا شما می خواهید با تکیه بر مکالمه زبان ترکی استانبولی را فرا بگیرید؟ شما می توانید برتقویت مکالمه و حفظ ارتباط با زبان ترکی استانبولی در دوره های مکالمه شرکت کنید.

ثبت نام کلاس ترکی استانبولی (آنلاین و حضوری)

خوشبختانه موسسه زبان پارسا به آموزش ترکی استانبولی به صورت آنلاین و یا حضوری می پردازد. برای اطلاعات دقیق باید با شماره واتس اپ 09013443574 تماس بگیرید

کلاس خصوصی آموزش ترکی استانبولی

بعضی از زبان آموزان بر اساس نیاز و یا برای بهره گیری از تمام توان آموزشی مدرس ، کلاسهای خصوصی آموزش ترکی استانبولی را انتخاب می کنند. برای اطلاعات دقیق باید با شماره واتس اپ 09013443574 تماس بگیرید

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

موسسه زبان پارساآموزان شیراز parsa-li.ir

دوره های آموزش آنلاین ترکی استانبولی به صورت ویدیو کنفرانس، با سرعت و کیفیت عالی و زیرساخت قوی آماده ارائه خدمات می باشد، مصرف اینترنت در این سیستم پایین و کیفیت صدا و تصویر بالا می باشد، امکان مکالمه همزمان و پرسش و پاسخ ، صوتی ، تصویری و نوشتاری و استریم صدا و تصویر نیز در این سیستم فراهم شده است. 

دوره ها به صورت خصوصی، یا کلاس های 5 تا 30 نفره و همچنین کلاس های دو یا سه یا چهار نفره می باشد.

آموزش آنلاین ترکی استانبولی در شیراز

مدت زمان دوره ترکی استانبولی

مدت زمان دوره آموزشی ترکی استانبولی

مدت زمان دوره های آموزش ترکی استانبولی

دوره مقدماتی 15 جلسه دو ساعته هر هفته 3 جلسه برابر با 5 هفته

دوره پیشرفته 15 جلسه دو ساعته هر هفته 3 جلسه برابر با 5 هفته

دوره آمادگی آزمون از صفر تا صد تضمینی 60 جلسه برابر با 20 هفته (5 ماه)

 

موسسه زبان پارساآموزان شیراز parsa-li.ir

برخی از اطلاعیه های دوره های ترکی استانبولی

ضرب المثل در زبان ترکی استانبولی..😉

آموزش ترکی 😄 برای شرکت در دوره های ترکی استانبولی با برجسته ترین اساتید در موسسه پارسا با ما تماس بگیرید.. ۰۷۱۳۲۳۵۷۶۴۱ – ۰۹۰۱۳۴۴۳۵۷۴ اموزشاموزش

آزمون های زبان ترکی استانبولی

مدارک تومر چند نوع است؟

مراکز تومر دانشگاههای آنکارا و قاضی آنکارا که تنها مراجع قانونی و مورد تایید وزارت علوم ترکیه در رابطه با صدور مدرک بین المللی دیپلم تومر می باشند٬ دو نوع مدرک اعطاء می نمایند.

الف) گواهینامه که اصطلاحاً “Sertifika” گفته می شود و دارای اعتبار موقتی است و در دو سطح مقدماتی و متوسطه انجام می گیرد. گواهینامه های دوره مقدماتی دارای اعتبار 6 ماهه بوده که داوطلب شرکت در این آزمون باید رتبه B2  را بگیرد و گواهینامه های دوره متوسطه 2 ساله که دارای رتبهB1 میباشد.

ب) دیپلم تومر که اصطلاحاً “Diploma ” گفته می شود٬ دارای اعتبار همیشگی است و دانشگاههای سطح ترکیه این مدرک را قبول دارند. این مدرک در سطح عالی انجام پذیرفته و می تواند علاوه از دانشگاه به عنوان مدرک در سطح فوق دیپلم زبان ترکی و همچنین مدرک اشتغال برای خدمت در تورها و مترجمی نیز بکار برود. این مدرک نیز با دو رتبه مورد توجه است. رتبه اول که با C1 مشخص می شود برای استفاده در دانشگاهها بوده و دانشجویان علاقمند به ورود به دانشگاههای ترکیه می بایستی چنین رتبه ای را در امتحان اخد نمایند که این رتبه با احراز ۶۵ و بالاتر از ۱۰۰ رتبه مورد توجه قرار گرفته و صادر می شود. اما رتبه دوم با مشخصه C2شناخته شده است که باز سطح عالی را نشان داده ولی این رتبه نشان دهنده نمره مابین ۶۰ تا ۶۵ از مجموع ۱۰۰ امتیاز است. این مدرک برای اشتغال در شرکتها٬ کارخانجات٬ ادارات دولتی ترکیه در صورت عقد قرارداد و دعوت به کار٬ برای گرفتن حق تابعیت و یا تحصیل در واحدهای غیر دانشگاهی به کار می رود.

موسسه فرهنگی هنری زبان پارسا یکی از معتبرترین موسسات آموزشی است که افتخار برگزاری دوره های محاوره و آمادگی آزمون TÖMER را دارا  می باشد .

YÖS(آزمون دانشجویان خارجی)

آزمون YÖS، یک آزمون ورودی ست که برای دانشجویان خارجی که می خواهند در موسسات آموزش عالی در ترکیه از مقطع دیپلم ادامه تحصیل دهند، طراحی شده است.

این آزمون توسط مرکز Student Selection and Placement – ÖSYM اداره و برنامه ریزی شده است. نتیجه های این آزمون تنها برای دانشجویانی که علاقمند برای ثبت نام دربرنامه های دوره های لیسانس، پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی است، مناسب می باشد.

امتحان YÖS معمولا شامل 80 سوال می باشد که 45 سوال آن مربوط به IQ (تست هوش) و 35 سوال درمورد ریاضی و هندسه درکل 90 دقیقه زمان دارد.

از اوایل فروردین ماه، هر دانشکده این امتحان را برگزار می نماید.

آزمون آلس AKADEMIK PERSONEL VE LISANSUSTU EGTIMI GIRIŞ SINAVI

این آزمون همه ساله 2 بار در اردیبهشت ماه (ILKBAHAR) آذر ماه (SONBAHAR) برگزار می شود.

مجری آزمون ALES سازمان سنجش ترکیه (OSYM:OCME SECME VE YERLESTIRME MERKEZI) می باشد.

این آزمون برای کسانی که قصد تحصيل در تركيه در مقاطع ارشد و دکترا دارند الزامی بوده و امتیازی که دانشجویان خارجی در این آزمون کسب می کنند عمده ترین نقش را در گزینش و پذیرش نهایی آتها (خصوصا رشته های مهندسی) ایفا می کند.

سوالات شامل دو بخش ادبیات ترکی(sozel) و ریاضی و هوش (sayisal) است .

سطح سوالات آزمون به گونه ای است در آن مهارت های هوشی و منطق ریاضی و دانش ادبی ترکی افراد سنجیده می شود لذا با توجه به سنخ سوالات متداول در سالهای اخیر فنون تست زنی وحل سوالات در موفقیت افراد اهمیت دارد نه دانش محض ریاضی یا ادبیات.

آزمون TOMER

یکی از مدارکی که دانشگاه ها از دانشجویان متقاضی تحصیل در ترکیه می خواهند مدرک آزمون تومر است. داوطلبان می توانند جهت آمادگی برای آزمون با شرکت در دوره های آکادمیک و گذراندن 4 ترم در موسسه فرهنگی هنری زبان پارسا نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند .

Yeni Hitit کتاب درسی برای آمادگی آزمون تومر

کتاب حاضر جهت آمادگی در آزمون تومر طراحی گردیده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات و کاربرد زبان ترکی و زبان های خارجی دانشگاه آنکارا برای آموزش زبان ترکی به افراد غیر ترک زبان در 3 جلد تهیه شده است. جلد اول آن شامل 12 درس می باشد که پس از آشنانمودن با الفبای زبان ترکی، مسایل ساده اما بسیار کاربردی نظیر زندگی روزمره، اقوام و آشنایان، تغذیه، ساعت و زمان، آشنایی با فرهنگ ملل مختلف، خرید، مسافرت و… به زبان ترکی آموزش داده می شود.

آزمون های زبان ترکی استانبولی

سایر عناوین مرتبط با آموزش ترکی استانبولی در شیراز

آموزش صفرتاصد زبان ترکی استانبولی در شیراز

آموزش ترکی ( ضمایر اشاره )

ضمایر اشاره در زبان ترکی استانبولی..😊👌🏻 اموزشاموزشزبانترکیترکیه🇹🇷

ترکی استانبولی

مهاجرت به ترکیه 🇹🇷

اگر شما هم جزء کسانی هستید که تمایل شدیدی دارید به ترکیه سفر کنید و فرهنگ ترکیه و گویش ترکی استانبولی برایتان جالب است و

ترکی استانبولی

ضرب المثل در زبان ترکی استانبولی

ضرب المثل 😉🇹🇷 برای شرکت در دوره های ترکی استانبولی با برجسته ترین اساتید در موسسه پارسا با ما تماس بگیرید.. ۰۷۱۳۲۳۵۷۶۴۱ – ۰۹۰۱۳۴۴۳۵۷۴ اموزشاموزشزبانترکیترکیه🇹🇷

آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز

آزمون تومر ترکی استانبولی

برگزاری دوره های تخصصی آماده سازی آزمون تومر در موسسه زبان پارساTömer eğitimiTömer sınavıİstanbul kitabı🇹🇷 اموزشاموزشزبانترکیترکیه🇹🇷

آموزش الفبای زبان ترکی استانبولی به همراه تلفظ

دکتر در زبان ترکی استانبولی..😍👩‍⚕️

دکتر در زبان ترکی استانبولی..😍👩‍⚕️ آموزش ترکی , ترکیه🇹🇷 , ترکیه ای , تومر , ترکیه استانبول , ترکی , ترکی استانبولی فارسی , ترکی

0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx
()
x

مشاوره رایگان دوره آموزشی

تلفن تماس مشاوره رایگان: 09013443574