parsa-ins-logos-horizental

3

یادگیری زبان روسی چقدر طول می کشد؟

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

یادگیری زبان روسی چقدر طول می کشد؟

یادگیری زبان روسی چقدر طول می کشد؟
اولین سوالی که برای آموزش زبان روسی پیش می آید این است که یادگیری زبان روسی چقدر طول می کشد ؟

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان روسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان روسی بهره مند شوید.

مدت زمان یادگیری زبان روسی چقدر است؟
متاسفانه پاسخ دقیقی برای پاسخ به این سوال وجود ندارد. یادگیری هر زبانی فرایند پیچیده ای دارد که به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه برخی از فاکتورهایی که بر روی سرعت یادگیری زبان روسی تاثیر گذار هستند را نام میبریم. تجربه های یادگیری از زبان قبلی
آموزش زبان روسی برای شما آسان تر خواهد بود اگر که تجربه یادگیری یک زبان دیگر را هم داشته باشید یا به صورت دو زبانه بزرگ شده باشی. بر اساس تحقیقات صورت گرفته دو زبانه بودن، یادگیری زبان سوم را راحت تر می سازد. تسلط و مهارت در یک زبان به تسلط و مهارت در زبان دیگر کمک زیادی می کند. اگر با زبان های اروپایی دیگر آشنا باشید براحتی میتوانید زبان روسی را نیز یاد بگیرید، زیرا زبان روسی مانند بسیاری از زبان های اروپایی، از گروه زبان های هندی و اروپایی ناشی می شود، به همین دلیل می توانید شباهت هایی در آن با دیگر زبان ها پیدا کنید. چرا که همه ی آنها یک ریشه یکسان دارند.

*زمان مطالعه و یادگیری
اینکه در طول روز، هفته یا ماه چقدر زمان را به یادگیری و آموزش زبان روسی اختصاص می دهید،مدت زمان یادگیری شما را رقم خواهد زد.آمار نشان میدهد زبان آموزانی که هر روز یک ساعت به آموزش زبان روسی اعم از یادگیری دستور زبان، یادگیری لغات، خواندن کتاب یا تماشای اختصاص می دهند ،به طور قابل توجهی سریع تر از بقیه به زبان روسی تسلط پیدا می کنند.

*ساختار زبان روسی
کسب اطلاعات درباره ساختار زبان مورد نظرتان و ویژگی های منحصر به فرد آن برای یادگیری یکی از قدم های ابتدایی برای یادگیری آن زبان می باشد. قرار گرفتن در معرض زبان های مختلف به ویژه زبانی که می خواهید یاد بگیرید، می تواند سرعت یادگیری آن زبان را بالاتر ببرد.

*نگرش زبان آموز
اگر با نگرشی مثبت به یادگیری این زبان نزدیک شده و آن را فرصتی جذاب و جالب برای گسترش افق دید خود بدانید، سریع تر به زبان روسی مسلط می شوید.

*انگیزه زبان آموز
تحقیقات زیادی نشان میدهند که داشتن انگیزه در یادگیری زبان بسیار حائز اهمیت است. چرا که داشتن انگیزه و ارتقای آن دلیل اولیه بسیاری از افراد در موفقیت یا عدم موفقیت در آموزش و یادگیری یک زبان است.
همیشه به خود یادآوری کنید که چرا میخواهید زبان روسی را یاد بگیرید؟ یادگیری زبان روسی چه تغییری در زندگی شما ایجاد میکند؟ پرسیدن این سوالات از خودتان باعث میشود که همیشه با انگیزه بمانید.

*روش های آموزش زبان روسی
روشهای یادگیری زبان روسی نقش مهمی را در آموزش این زبان دارند. اگر یادگیری شما صرفا محدود به کلاس درس باشد، احتمالا مدت زمان یادگیری شما طولانیتر خواهد بود. اما اگر در خارج از کلاس هم ساعتهایی را به یادگیری زبان روسی اختصاص دهید، می توانید سریعتر به این زبان تسلط پیدا کنید.

گوش دادن به کتاب های صوتی، صحبت کردن، خواندن، سفر به روسیه، تماشای فیلم هایی به زبان روسی می تواند سرعت یادگیری شما را بالا ببرد. بر طبق تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان زبان، بهترن روش یادگیری زبان روسی، تدریس خصوصی است. زیرا در کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی، دانش پژوه کل زمان کلاس را در اختیار دارد و می تواند تمامی سوالات و مشکلات خود را با معلم آموزشی خود در میان گذاشته و آن ها را برطرف کند.

برای آموزش زبان روسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان روسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان روسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان روسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش روسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان روسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

4
0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx