parsa-ins-logos-horizental

3

آموزش زبان نروژی در شیراز

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

آموزش زبان نروژی در شیراز

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان نروژی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان نروژی بهره مند شوید.

یادگیری زبان نروژی

یادگیری زبان یکی از اصلی ترین و مهمترین گامهای سازگاری با محیط زندگی و آشنایی با فرهنگ مردم هر کشور است.این مسئله برای افراد مهاجری که قصد اقامت دائمی و یا بلندمدت در کشورهای خارجی را دارند اهمیت بیشتری در یافتن کار،ارتباط با دیگران و خیلی از مسائل ریز و درشت زندگی روزمره که ریشه در فرهنگ مردم آن کشور دارد دارا می باشد.

درباره یادگیری زبان نروژی به مقاله دلایل یادگیری زبان نروژی مراجعه کنید.

تاریخچه ای کوتاه از زبان نروژی
در کشور نروژ،دو نوع زبان “نوشتاری” وجود دارد.زبان نوشتاری رسمی نروژی “بوکمُل” Bokmål نام دارد که در اغلب نقاط نروژ زبان رسمی مردم به حساب می آید و بیشتر از 90 درصد مردم نروژ به این زبان می نویسند.زبان نوشتاری دیگری هم بعنوان زبان نروژی جدید یا “نی نُشک Nynorsk ” وجود دارد که در نقاط خاص و محدودی از نروژ از آن استفاده می شود.
زبان نروژی که در تلفظ و نوشتار “نشک” NORSHK تلفظ و نوشته میگردد،یک زبان هندو اروپایی از شاخه گروه زبان های اسکاندیناویایی(سوئدی،دانمارکی،نروژی) و جزو خانواده زبان های ژرمنی شمالی یا آلمانی است. در نروژ زبان رسمی کشور،زبان نروژی می باشد اما براساس آخرین آمارهای رسمی،بیش از 67 درصد از مردم نروژ زبان انگلیسی را در سطح عالی بلد هستند اما با این وجود زبان نروژی کلید ورود به بازار کار و زندگی در نروژ می باشد و برای هیچ مهاجری که قصد زندگی بلند مدت در نروژ را دارد گریزی از آن نمی باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره نروژ به مقاله درباره کشور نروژ مراجعه کنید.

سطوح مختلف زبان نروژی

Level A1 is equivalent to the old Norskprøve 1
Level A2 is equivalent to the old Norskprøve 2
Level B1 is equivalent to the old Norskprøve 3
Level B2 provides a basis for admission to higher education
یکی از مهمترین مدارکی که برای دریافت اقامت دائمی در نروژ(پس از 3 سال زندگی در کشور نروژ) موردنیاز می باشد،مدرک زبان نروژی یا Norskprøve ست.سطح زبان ابتدایی A1 برای دریافت اقامت دائمی نروژ و سطح زبان پیشرفته B2 برای اقدام جهت دریافت پذیرش از دانشگاهها و کالجهای کشور نروژ لازم است.

برای آموزش زبان نروژی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان نروژی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان نروژی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان نروژی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش نروژی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان نروژی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

2
0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx