parsa-ins-logos-horizental

3

آموزش سریع زبان کره ای

تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

آموزش سریع زبان کره ای

آموزش سریع زبان کره ای

– برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان کره ای در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان کره ای بهره مند شوید. –

آموزش سریع زبان کره ای
اولین قدم برای یادگیری زبان کره ای،به دلیل تفاوت الفبای این زبان با زبانهای دیگر، آشنایی با الفبای کره ای می باشد.و البته از الفبای چینی و ژاپنی ،متفاوت تر و راحت تر است.مزیت الفبای هانگول یا کره ای این است که کاملا آوایی می باشد.

روشهایی برای یادگیری سریع زبان کره ای

1- مطالعه ی داستان های کوتاه کره ای
خواندن داستان های کوتاه و جذاب کره ای یکی از بهترین راههای یادگیری سریع زبان کره ای می باشد. برای اینکه خسته نشوید،داستان هایی را انتخاب کنید که خنده دار و جذاب باشند و آنها را دست کم سه بار مطالعه کنید. این کار سرعت یادگیری شما را افزایش میدهد.

2- فلش کارت برای یادگیری زبان کره ای
برای بهتر به خاطر سپردن کلمه ها میتوانید از فلش کارت ها استفاده کنید. چرا کهفلش کارت این امکان را برایتان فراهم میکند که همیشه کلمه ها را با خود به همراه داشته باشید و آنها را به خود یادآوری کنید. فواید دیگر فلش کارت آموزش کلمات در قالب جمله به شما می باشد.

3-گوش دادن موسیقی های کره ای
متوانید در زمان رانندگی یا انجام کارهای روزمره به ترانه های کره ای گوش فرا دهید و گوش دادن به موسیقی باعث میشود که کلمات را به یاد داشته باشید.

4- دیکشنری های تصویری کره ای
جالب است بدانید که در آموزش ،استفاده از تصویر،باعث دوبرابر شدن یادگیری یادگیری میشود و باعث حفظ و ماندگاری بیشتر کلمه ها و مفاهیم در حافظه تان می شود.

5- ویدئوهای آموزش زبان کره ای
دیدن ویدئوهای آموزشی،یکی از راه های آموزش سریع زبان کره ای می باشد. در اینترنت ویدئوهای آموزشی زیادی وجود دارند که شما می توانید از آنها استفاده کنید و از ایده های خلاقانه موجود در آنها برای یادگیری زبان کره ای بهره ببرید.

6- اپلیکیشن های یادگیری زبان کره ای
سعی کنید روزانه ساعتی را به آموزش از طریق برنامه های یادگیری زبان کره ای اختصاص دهید.

7-شرکت در کلاس زبان کره ای
در کنار تمام راههای اشاره شده برای یادگیری زبان کره ای ،شرکت در کلاسهای آموزشی این زبان از همه مهمتر می باشد.که در این راه میتوان هم از کلاس خصوصی استفاده کرد و هم از کلاس عمومی.مزیت کلاس خصوصی این است که در این شیوه زبان پژوه بطور مستقیم تحت نظر یک استاد حرفه ای آموزش می بیند و استاد تمام زمان کلاس خود را در اختیار زبان آموز قرار می دهد .پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاسهای آموزش زبان کره ای موسسه زبا پارسا میباشد. که به شما حق انتخاب کلاس غیرحضوری و آنلاین را نیز ارائه میدهد.

چه مدت طول میکشد تا به زبان کره ای تسلط پیدا کنیم؟
اگر شما برای یادگیری زبان کره ای یا هر آموزش دیگری زمان مناسبی را اختصاص بدهید و با اشتیاق آن را پیگیری کنید، مطمئنا در مدت زمان کوتاهی می توانید به هدفتان برسید.و موفقیت در این مسیر به میزان علاقه ، تلاش و پشتکار ، ایمان به خود و میزان مطالعه شما بستگی دارد.

برای آموزش زبان کره ای در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان کره ای در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان کره ای به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان کره ای ، و همینطور دوره های فشرده آموزش کره ای ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان کره ای به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

11
0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx