Menu

آموزش زبان فرانسه در شیراز


 

مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان فرانسه در شیراز
تیم مدرسان موسسه همیشه از جدیدترین و به روزترین متدهای آموزشی زبان فرانسه در دنیا با 15 سال سابقه استفاده میکنند

آیا می دانید به منظور رفاه حال زبان آموزان موسسه زبان پارسا شیراز دوره های زیر را برای علاقه مندان به یادگیری زبان فرانسه ارائه می دهد؟

 • دوره چت فرانسه
 • دوره فشرده فرانسه
 • دوره استاندارد فرانسه
 • دوره آمادگی برای آزمون فرانسه

چرا باید فرانسه یاد بگیریم؟

 • زبان فرانسه، زبان فرهنگ و زبان دوم روابط بین الملل است
 • اگر می خواهید راهنمای تور فرانسوی زبان باشید
 • برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان فرانسه (TCF, TEF , DELF , DAlf)
 • برای تحصیل در دانشگاه های فرانسوی زبان باید فرانسه بدانیم.
 • برای مصاحبه سفارت و مهاجرت به کشور های فرانسه ، بلژیک، سوئیس، کبک کانادا باید فرانسه بدانیم.
 • برای مهارت در ترجمه متون 

موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز (موسسه زبان فرانسه در شیراز) به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید زبان فرانسه را بیاموزید.

 

چند دلیل خوب برای یادگیری زبان فرانسوی

تکلم به زبان فرانسوی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در فرانسه است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. با اینحال توجه داشته باشید: عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل عدم موفقیت دانشجویان خارجی دراین کشور است به ویژه در رشته های علوم انسانی و حقوق ؛ در این راستا موسسه فرهنگی هنری و زبان پارسا آموزان شیراز نسبت به آموزش زبان فرانسه در شیراز به کمک مشتاقان یادگیری زبان فرانسه می آید کافی است با موسسه زبان پارسا شیراز تماس بگیرید.

در سراسر جهان به زبان فرانسه تکلم می شود

اگر قصد دارید در موسسه زبان پارسا شیراز زبان فرانسه را بیاموزید بهتر است بدانید که بیش از 260 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. در حدود 70 کشور جهان زبان فرانسوی زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی است. در عین حال زبانی است که پس از زبان انگلیسی بیشترین طرفدار را میان زبان آموزان دارد. فرانسه دارای بزرگترین شبکه موسسات فرهنگی خارج از این کشور است که در آن ها زبان فرانسوی به بیش از 750000 نفر در سال آموزش داده می شود.

زبان دیگر روابط بین الملل

زبان فرانسوی در عین حال زبان کار و زبان رسمی در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک یا صلیب سرخ بین المللی است.

زبان فرهنگ

زبان فرانسوی، زبان بین المللی  تئاتر، هنرهای بصری، رقص، معماری، آشپزی، مد و… است. تسلط به زبان فرانسوی نه تنها یعنی دسترسی به نسخه اصلی مهم ترین متون ادبیات فرانسه و فرانسوی زبان بلکه یعنی دسترسی به سینما و ترانه های موسیقی. زبانی برای یادگیری زبان های دیگر. با یادگیری زبان فرانسوی می توانید به آسانی زبان های دیگر لاتینی را مثل اسپانیولی، ایتالیایی، پرتغالی یا حتی رومانیایی را بیاموزید.

یادگیری زبان فرانسه در شیراز مخصوص مهاجران

چنانچه شما قصد دارید برای مهاجرت و مصاحبه سفارت اقدام کنید پشت سر گذاشتن آزمون های جهانی زبان فرانسه الزامی است. دپارتمان زبان فرانسه موسسه زبان پارسا آموزان شیراز با تجربه ای 15 ساله در این زمینه میتواند راه را بر شما هموار کند.

آموزش زبان فرانسه در شیراز ویژه دانشجویان دانشگاه های فرانسوی زبان سراسر دنیا

چنانچه قصد دارید برای تحصیل در یکی از دانشگاه های کشورهای فرانسه زبان (فرانسه ، بلژیک، سوئیس، کبک کانادا)اقدام کنید دپارتمان زبان فرانسه موسسه زبان پارسا آموزان شیراز با تجربه ای 15 ساله و دانش خود به کمک شما می آید.

آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز

معرفی آزمون های بین المللی زبان فرانسه

باگذراندن دوره های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان پارسا شیراز زبان آموزان آمادگی لازم برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان فرانسه را کسب می کنند.

آزمون TCF
TCF آزمون آشنایی با زبان فرانسه یکی ازآزمونهای رسمی زبان فرانسه عمومی و معادل تافل زبان انگلیسی است. این آزمون

آموزش زبان فرانسه در شیراز آزمون TCF
آموزش زبان فرانسه در شیراز آزمون TCF

نشانگر سطح آشنایی با زبان فرانسه به طور ساده، مطمئن و به خصوص بسیار سریع است. ارزیابی تمامی سطوح آشنایی با زبان فرانسه از سطح مقدماتی تا سطوح پیشرفته را همانگونه که شورای اروپا تعریف نموده است، ممکن می سازد. این ارزیابی تنها دو سال معتبر است. مرکز بین المللی مطالعات آموزشی CIEP به عنوان موسسه دولتی وابسته به وزارت آموزش ملی، آزمون را طراحی، تصحیح و ارزشیابی می کند. آزمون آشنایی با زبان فرانسه دارای ٣ آزمون اجباری درک مفهوم شفاهی، درک متون نوشتاری، تسلط به ساختارهای زبان است ( یک ساعت و نیم ) و آزمونهای تکمیلی مربوط به آن (امتحان کتبی و شفاهی) است.

 

انواع جانبی آزمون TCF:

بجز حالت عادی و شناخته شدهء آزمون TCF، چند آزمون TCF تخصصی دیگر هم هست که برای اهداف خاصی برگزار میشه:

 • TCF IR برای علوم ارتباطات بین المللی
 • TCF SO در علوم کامپیوتر
 • TCFQ برای گرفتن شهروندی Quebec
 • ANF-TCF برای گرفتن شهروندی فرانسه

آزمون TEF

TEF آزمونی است که از سوی اتاق بازرگانی و صنعت پاریس ابداع شده است.tef-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d9%87-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86 این آزمون مهارت ها و سطح زبان فرانسوی عمومی داوطلبان را در قالب QCM (100 سئوال) و دو امتحان تکمیلی (یکی کتبی و دیگری شفاهی) مورد سنجش قرار می دهد.

TEF در 400 مرکز معتبر در حدود 100 کشور برگزار می شود.

آزمون DELF

DELF مخفف Diplôme d’Etudes en Langue Française و DALF مخفف Diplôme Approfondi de Langue Française است. این دیپلم ها پیش نیاز ورود به دانشگاه های فرانسه یا هر دانشگاه دیگری در دنیاست که در آن برای تدریس از LOGO-Delf-Dalfزبان فرانسوی استفاده می شود. این امتحانات ۲ بار درسال ; اواسط پاییز و اواسط بهار اختصاصا” درکانون زبان ایران وباهمکاری بخش فرهنگی سفارت فرانسه درتهران برگزارمی گردد. این امتحانات از سال ۱۹۹۲ درایران برگزار شده است.

DELF (دیپلم مقدماتی زبان فرانسوی) و DALF (دیپلم پیشرفته زبان فرانسوی) مدرک های هستند که از سوی وزارت آموزش و پرورش فرانسه صادر می شوند.

این دیپلم ها از 6 مدرک مستقل تشکیل شده اند که هر کدام به یک سطح اختصاص دارد. پس از گذراندن چهار سطح می توان مدرک  DELF را به دست  اورد و با گذراندن دو سطح تکمیلی می توان به مدرک DALF دست یافت.

دوره چت فرانسه

طول دوره چت فرانسه به صورت 10 جلسه ای می باشد که زبان آموز بر اساس علاقه و یا در صورت تمایل می تواند آن را تمدید نماید در این دوره ها تلاش می شود زبان آموز بتواند مهارت های گفتاری شنیداری و محاوره ای خود را برای زبان فرانسه تقویت نماید. دوره چت فرانسه فرصتی برای افزایش اعتماد به نفس زبان آموز می باشد. آدرس : شیراز – آموزشگاه زبان پارسا

برخی از دوره های آموزش فرانسه