تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

روش های یادگیری زبان انگلیسی

روش های یادگیری زبان انگلیسی

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان انگلیسی بهره مند شوید.


ساده ترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی مراجعه به کلاس های خصوصی و عمومی این زبان است. ممکن است حضور در کلاس برای همه افراد ممکن نباشد. البته کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در موسسه زبان پارسا کار را برای این دسته از افراد آسان کرده که با هزینه معقول و صرفه جویی در زمان، شرایطی مشابه کلاس حضوری را برای زبان آموزان عزیز فراهم می کند.

سبک زندگی در یادگیری زبان انگلیسی
با کمی تغییر در سبک زندگیتان و اضافه کردن یکسری روشهای یادگیری که به عادت برایتان تبدیل شود، می توانید در کنار شرکت در کلاس های آموزش آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی ،این زبان را بهتر و سریعتر فرابگیرید.استفاده از این روشهای روزانه هم راحت است و هم به نوعی جزئی از تنوع و تفریح و سرگرمی هستند که میتوانند به مرور بخشی از روزمره شما باشند.

فیلم و کتاب
یکی از راه های عالی برای تقویت زبان انگلیسی، دیدن فیلم به این زبان و خواندن متابهایی با زبان انگلیسی می باشد. به دنبال معانی کلمه های جیدیدی که میبینید بروید و این کلمه ها و جملات جدید را دائما با خودتان تکرار کنید. هر لغت جدیدی که می بینید در دفترچه مخصوص لغات که تهیه کرده اید بنویسید و زمانی را برای مرور و تکرار آنها اختصاص دهید.

قرار گرفتن در محیط
اگر به کشورهای دیگر سفر میکنید سعی کنید در مکان های مختلف مثل رستوران، کافی شاپ، موزه و.. به مسئولین آن مکان مراجعه کنید و دلیلی برای صحبت کردن بیابید.شرایطی فراهم سازید که در زمان اقامتتان در کشورهای خارجی زبان بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنید.
در شبکه های اجتماعی به دنبال منبعی برای تقویت زبان بگردید.
در دنیای امروز،وبسایت ها و شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی، فضایی برای یادگیری بهتر و راحتتر را برای افراد فراهم کرده است. در دنیای اینترنت، وبلاگ و صفحاتی را دنبال کنید که به یادگیری زبان انگلیسی شما کمک کند.همچنین صفحاتی را انتخاب کنید که به آن ها علاقه دارید ،تا انگیزه ی دنبال کردنشان را داشته باشید. میتوانید در شبکه های اجتماعی ،برخی افراد هم هدفتان را بیابید و باهم تعامل کرده و به یادگیری زبان انگلیسی هم کمک کنید.

برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

دلایل یادگیری زبان انگلیسی

دلایل یادگیری زبان انگلیسی برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر

زبان انگلیسی چیست ؟

زبان انگلیسی چیست ؟ برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر

نام نویسی دوره چت زبان انگلیسی – 98/10/24

به اطلاع میرساند به زودی دوره چت زبان انگلیسی در موسسه زبان پارسا آموزان شیراز اغازمیگردد علاقه مندان در صورت تمایل با شماره 32331829 یا

ثبت نام دوره زبان آیلتس-98/10/16

شروع نام نویسی دوره زبان آیلتس درموسسه پارسا زبان آموزان شیرازدررحال برگزاری می باشد علاقه مندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر باشماره های32357641–32331829 تماس حاصل

نام نویسی دوره زبان انگلیسی فشرده -98/10/15

به اطلاع میرساند دوره زبان انگلیسی فشرده در موسسه زبان پارسا آموزان شیراز آغازمیگردد. علاقه مندان در صورت تمایل با شماره 32331829 یا 32357641 تماس

No more posts to show
0 پیامها
Inline Feedbacks
مشاهده همه پیام ها
0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx
()
x