مزایای زبان فرانسه

مزایای زبان فرانسه

مزایای زبان فرانسه

برای آموزش زبان فرانسه در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان فرانسه در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان فرانسه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

مزایای زبان فرانسه

چرا فرانسه یاد میگیریم؟!
یکی از سوالاتی که به ذهن می آید این است که چرا باید زبان فرانسه را یاد بگیرید؟ این مطلب را بخوانید.

. یادگیری یک زبان کافی نمی باشد.
یادگیری یک زبان برای تقویت ذهن راهکار موثری است.از مزایای یادگیری زبان فرانسه باز شدن افق‌های جدید، هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه‌ای می باشد.در دنیای امروز افرادی که به چندین زبان صحبت می‌کنند شانس بیشتری برای پیدا کردن شغل مناسب چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور خواهند داشت.

. یادگیری آن جالب است.
زبان فرانسه زبان دشواری برای یادگیری نمی باشد. زبانی است که به دقت خاصی نیاز دارد اما قادر به بیان دقیق ظرافت است. برای رسیدن به سطحی که بتوانید به زبان فرانسه ارتباط برقرار کنید مدت زیادی طول نمی کشد. روش‌های بسیاری برای لذت بخش کردن زبان فرانسه وجود دارندچرا که این زبان یک زبان نرم، آهنگین و رمانتیک می باشد.

. زبان فرانسوی در هر پنج قاره استفاده می‌شود.
. زبان فرانسه زبان اصلی ارتباطات بین‌المللی می باشد. زبان فرانسوی بعد از زبان انگلیسی ،دومین زبانی است که مردم جهان تمایل به یادگیری آن دارند و همینطور ششمین زبان از لحاظ وسیع بودن در دنیا می باشد. بالغ بر ۲۲۰ میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسه صحبت می‌کنند.زبان فرانسوی دومین زبانی است که بعد از انگلیسی تدریس می‌شود.کشور فرانسه بزرگ‌ترین شبکه بین‌المللی موسسات فرهنگی را اداره می‌کند که دوره زبان فرانسوی را برای نزدیک به یک میلیون دانش‌آموز ارائه می‌کند.

. تسلط به زبان فرانسه پیدا کردن شغل را راحتتر می سازد.
فرانسه، به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان، کارآفرینان،محققان خارجی و پژوهشگران را جذب خود می‌کند.توانایی صحبت کردن به هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی مزیتی است که در پیدا کردن شغل با بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی که از زبان فرانسوی به عنوان زبان کاری خود استفاده می‌کنند، کاربرد بسیاری دارد.

. امکان تحصیل در دانشگاه های فرانسه.
فرصت‌هایی برای آموزش عالی در برخی از بهترین دانشگاه‌های فرانسه مثل دانشگاه سوربن، پیر ماری کوری و غیره برای افرادی که می توانند به زبان فرانسه صحبت کنند و اغلب هم براساس شرایط مالی بسیار مناسب فراهم میباشد.

. آشنایی با فرهنگ جهانی بی‌نظیر.
از زبان فرانسه به عنوان زبان فرهنگ یاد می‌شود. با یادگیری زبان فرانسه امکان دستیابی به آثار نویسندگان بزرگ فرانسوی مانند ویکتور هوگو و مارسل پروست و شعرای مشهور Charles Baudelaire و Jacques Prévert به زبان اصلی را خواهید داشت.

. بازدید از پاریس و جاهای دیدنی فرانسه
کشور فرانسه سالانه بیش از ۷۹، ۵ میلیون بازدیدکننده دارد و بیش‌ترین مقصد گردشگری جهان است.کمی توانایی صحبت کردن به زبان فرانسوی باعث می‌شود که در بازدید از پاریس و تمام مناطق فرانسه با دیدگاه‌هایی در مورد فرهنگ، طرز فکر و روش زندگی فرانسوی، آشنا شوید که سفر را برایتان لذت بخش تر میسازد. زبان فرانسه حتی در هنگام سفر به آفریقا، سوییس، کانادا، موناکو، سیشیل و دیگر جاها هم می تواند به شما برای برقراری ارتباط کمک زیادی کند.

. آشنایی با دنیایی جدید.
زبان فرانسوی سومین زبانی است که بعد از زبان انگلیسی و آلمانی به طور گسترده ای در اینترنت استفاده می شود. تسلط در زبان فرانسه یک دیدگاه جدید از جهان را از طریق ارتباط با گویشوران فرانسوی در سراسر جهان و اخبار کشورهای بین‌المللی برای شما فراهم می سازد.

فرانسه،زبان روابط بین‌الملل
تسلط در زبان فرانسه برای هر کسی که شغلی در سازمان های بین‌المللی داشته باشد الزامی است.زبان فرانسه زبان رسمی و کاری سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، یونسکو، کمیته بین‌المللی المپیک، ناتو،صلیب‌سرخ بین‌المللی و دادگاه‌های بین‌المللی می باشد.

. ایجاد فرصت‌های تعامل است.
هزاران مدرسه فرانسوی با همتایان خود در سراسر جهان در ارتباط هستند و با بزرگ‌ترین شبکه آموزشی جهان ارتباط برقرار می‌کنند.برنامه‌های تعامل مختلف زیادی در فرانسه وجود دارد که امکان تجربه کردن فرصت های جدید را به افراد می دهد.دانش آموزان میتوانند با گویشوران فرانسوی همسن خود، به عنوان دوستان و یا از طریق اینترنت ارتباط برقرار کنند.

. زبان فرانسه، زبان استدلال و بحث .
فرانسه زبان فیلسوفهای بزرگی مثل دکارت، سارتر، ماری کوری، پاستور و..میباشد.زبان فرانسه یک زبان تحلیلی است که تفکر انتقادی را توسعه می‌دهد. در روند یادگیری زبان فرانسه، کودکان هم یاد میگیرند که چگونه یک مورد را مطرح کنند و نکات مختلفی از دیدگاه های متفاوت ارائه کنند و از مهارت‌های ارزشمند برای بحث‌ها و مذاکره ها بهره ببرند.

. زبان فرانسه، زبان روشن فکری .
فرانسه زبان آرمان‌های جهانی است که به گسترش ایده حقوق بشر در سراسر جهان کمک کرد وفلاسفه ی عصر روشنگری قرن هجدهم از آن حمایت کردند.

. یک زبان برای یادگیری زبان‌های دیگر
زبان فرانسه یک زمینه مناسب برای یادگیری زبان‌های دیگر، به ویژه زبان‌های اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و رومانیایی و حتی انگلیسی است، زیرا بیشتر از نیمی از واژه های انگلیسی امروزی از زبان فرانسه مشتق شده‌اند.

. زبان فرانسوی یک زبان خلاقانه .
زبان آموزان به لطف فهرست گسترده‌ای از خوانندگان گذشته و حاضر از طریق آهنگ‌ها، میتوانند زبان فرانسه را می‌آموزند. این یکی از بی نظیرترین مزایای زبان فرانسوی میباشد که می تواند انگیزه ای برای یادگیری زبان فرانسه باشد.

برای آموزش زبان فرانسه در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان فرانسه در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان فرانسه به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان فرانسه ، و همینطور دوره های فشرده آموزش فرانسه ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان فرانسه به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

0 پیامها
Inline Feedbacks
مشاهده همه پیام ها
0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx
()
x

مشاوره رایگان دوره آموزشی

تلفن تماس مشاوره رایگان: 09013443574