آموزش زبان انگلیسی در شیراز ، ثبت نام و هزینه ها به همراه معرفی دوره های فشرده و استاندارد

مهلت ثبت نام محدود می باشد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
برای دریافت تخفیف ویژه رزرو کنید:

ثبت نام کلاس انگلیسی (آنلاین و حضوری)


  ثبت نام از سراسر کشور با سیستم حرفه ای آموزش آنلاین

  در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

  کلاس چت زبان انگلیسی در شیراز

  آموزش مکالمه انگلیسی در 3 ماه

  آموزش آنلاین زبان انگلیسی در شهر شیراز

  کلاسهای فشرده زبان انگلیسی

  کلاس خصوصی آموزش انگلیسی

  مدت زمان دوره آموزشی انگلیسی

  شهریه شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی

  کلاس آمادگی آزمون ها (آیلتس ، تافل ، GRE و ...)

  چه کتابهایی برای آموزش استفاده می شود؟ (کتاب World English)

  دوره مکالمه فشرده انگلیسی در 3 ماه

  آموزش زبان انگلیسی در سه ماه کوتاه ترین دوره آموزش انگلیسی موسسه زبان پارسا می باشد. در 3 ماه می توانید انگلیسی صحبت کنید. با جزوه های اختصاصی که برای مکالمه طراحی شده اند.

  دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در شیراز

  در صورتی که برای یادگیری زبان انگلیسی فرصت کمی دارید دوره های فشرده حداقل 6 ماهه و نیمه فشرده نیز به علاقه مندان ارائه می شود، برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید (دپارتمان زبان انگلیسی شیراز ) ، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در ادامه متن می توانید با دوره های آمادگی آزمون انگلیسی، شهریه و کتاب های آموزشی آشنا شوید. این دوره ها به منظور کمک به متقاضیان شرکت در مصاحبه سفارت و آزمون های زبان انگلیسی برگزار میگردد.

  شهریه دوره های آموزش زبان انگلیسی

  به طور کلی هزینه ثبت نام دوره های آموزش و چت و آمادگی آزمون زبان انگلیسی متغیر است. در موسسه زبان پارسا شهریه دوره های استاندارد و فشرده به شرح زیر است:

  • شهریه دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی —- هزارتومان
  • هزینه و شهریه ثبت نام دوره های فشرده هر ترم —- هزارتومان 
  • هزینه و شهریه ثبت نام دوره های استاندارد هر ترم —- هزارتومان 
  • برای دوره های خصوصی تماس بگیرید.

  دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی + ثبت نام

  چگونه در دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی ثبت نام کنم؟

  برای ثبت نام در دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی در شیراز راه های متنوعی برای شما در نظر گرفته ایم، ثبت نام آنلاین، ثبت نام از طریق چت با بخش آموزش، رزرو تلفنی و ثبت نام حضوری 

  ثبت نام بسیار ساده و بر اساس حمایت از حریم خصوصی دانش پژوهان در نظر گرفته شده است. برای ثبت نام در صورتی که مایل به انتشار اطلاعات فردی خود نیستید، تنها داشتن شمار تماس شما کافی است.

  پس از آن نوبت به پرداخت شهریه و آغاز دوره های آموزشی حضوری زبان انگلیسی در شیراز می باشد.

  در ضمن شرایط ویژه ای برای تخفیف به دانشجویان برتر و یا همکاری با سازمان ها و شرکت ها و ارگان های مختلف را داریم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از گوشه سمت راست همین صفحه برای ما پیام بگذارید و یا با ما تماس بگیرد. 

  مدت زمان دوره های آموزش انگلیسی + سریع ترین راه

  در دوره های استاندارد آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان پارسا معمولا هر ترم یک ماه و نیم زمان می برد، و هر هفته 3 جلسه به آموزش می پردازیم، مدت زمان هر جلسه آموزشی 2 ساعت می باشد.
  اما در صورتی که برای یادگیری زبان انگلیسی عجله دارید می توانید از شرایط دوره های فشرده و نیمه فشرده موسسه زبان پارسا آگاه شوید. کافی است از گوشه سمت راست صفحه در قسمت چت ، شماره تماس خود را وارد نمایید ، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و شما را با شرایط متنوع آموزش زبان انگلیسی آشنا می کنند.

  چرا باید انگلیسی یاد بگیرم؟

  موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز (موسسه زبان آلمانی در شیراز) به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید زبان انگلیسی را بیاموزید.

  • این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) است.
  • زبان انگلیسی پرگویشورترین زبان جهان است
  • برای مصاحبه سفارت و مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان باید این زبان را بدانیم.
  • برای ادامه تحصیل در کشورهایی که به زبان انگلیسی تکلم می کنند.
  • برای مهارت در ترجمه متون ، 

   عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل عدم موفقیت دانشجویان خارجی است ؛ در این راستا موسسه فرهنگی هنری و زبان پارسا آموزان شیراز نسبت به آموزش حضوری زبان آلمانی در شیراز به کمک مشتاقان یادگیری زبان انگلیسی می آید کافی است با موسسه زبان پارسا شیراز تماس بگیرید.

  • دوره فشرده آموزش انگلیسی شیراز ، آموزش انگلیسی برای مهاجرت
  • آموزش خطاطی انگلیسی شیراز
  • دوره های Speaking و Chat زبان انگلیسی
  • دوره های آمادگی برای آزمون IELTS
  • دوره های آمادگی برای آزمون TOEFL

   

  نیاز جامعه تحصیل کرده امروزی به یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت ، موسسه فرهنگی و هنری زبان پارسا را بر آن داشته است ضمن برنامه ریزی دوره های نیمه فشرده و دوره های ویژه کارکنان دولت در روزهای جمعه این زبان را با جدید ترین و رایج ترین متد های زبان آموزی دنیا (American English File و Speak Now) و منطبق با نیاز مستقیم زبان آموزان به شرح زیر به هموطنان عزیز ساکن در شهر شیراز آموزش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش زبان انگلیسی در شیراز با موسسه پارسا آموزات تماس بگیرید.

  ویژگی های دوره های آموزش زبان انگلیسی در شیراز:

  1.  استفاده از کادر مجرب
  2. برگزاری کلاسها به صورت شبه خصوصی (7 تا 12 نفر)
  3. برگزاری کلاسها به صورت نیمه فشرده
  4. آموزش زبان انگلیسی در شیراز استفاده از به روز ترین متدهای زبان آموزی
  5. بکارگیری روشهای آموزشی سریع، آسان و جذاب
  6. دوره های آموزش زبان انگلیسی در شیراز با امکان ثبت نام اینترنتی و حضوری
  7. برگزاری دوره های ویژه شاغلین در روزهای جمعه

  1. دوره های نیمه فشرده (American English File)

  داوطلبانی که مایل به یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه هستند میتوانند در این دوره شرکت نمایند.

  آموزش زبان انگلیسی در شیراز سه روز در هفته (هر جلسه 2 ساعت)

  S1 (20 جلسه) – S2 (20 جلسه) – E1 (20 جلسه) – E2 (20 جلسه) – LI1 (20 جلسه) – LI2 (20 جلسه)

  I1 (23 جلسه) – I2 (23 جلسه) – UI1 (23 جلسه) – UI2 (23 جلسه) – Adv.1 (23 جلسه) – Adv.2 (23 جلسه)

  2. دوره های عادی روزهای جمعه (American English File)

  داوطلبانی که با توجه به شرایط خاص نمیتوانند در کلاسهای روزهای هفته شرکت کنند در صورت تمایل میتوانند از کلاسهایی که فقط جمعهها برگزار میگردد استفاده کنند.

  آموزش زبان انگلیسی در شیراز دو جلسه دو ساعته در هفته

  3. دوره های فقط مکالمه (Speak Now)

  سه روز در هفته (هر جلسه 2 ساعت)

  Speaking 1 (20 جلسه) – Speaking 2 (20 جلسه) – Speaking 3 (20 جلسه) – Speaking 4 (20 جلسه)

  Upper-Intermediate Chat (20 جلسه) – Advanced Chat (20

  4. دوره های آمادگی آزمون آیلتس در شیراز (به انگلیسی: IELTS)

  که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی هم اکنون است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

  آزمون آیلتس

  نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

  آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونهٔ آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

  IELTS معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی Writing،Reading،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه‌ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTS به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمرهٔ کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه IELTS، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بطور جداگانه ذکر می‌شود.

  هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را مشخص می‌کند و اکثر آنها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را می‌خواهند بطوریکه نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد (البته این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد). به عنوان مثالی دیگر، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت امتحان IELTS حداقل نمره ۷ بگیرید.

  در روز امتحان ابتدا به سوالات Listening سپس به سوالات Reading و بعد به سوالات Writing پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت Speaking در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان Speaking از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.

  نتایج امتحان IELTS دو هفته پس از پایان یافتن آزمون Speaking اعلام خواهد شد و کارنامه فقط به شخص امتحان دهنده داده می‌شود و از طریق تلفن، فکس و یا email قابل دریافت نیست.

  تا ۵ کارنامه برای دانشگاه‌ها و موسسات مورد درخواست شما بصورت رایگان توسط دفاتر برگزار کننده امتحان ارسال می‌گردد، بشرطی که از تاریخ امتحان شما بیشتر از یک ماه نگذشته باشد. اگر بیشتر از یک ماه از تاریخ امتحانتان سپری شود و یا بخواهید بیشتر از ۵ کارنامه برایتان ارسال شود، به ازای هر کارنامه باید مبلغی را بپردازید. اکثر دانشگاه‌ها کارنامه IELTS را که بیشتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد، قبول ندارند. مسئولیت نوع امتحانی که می‌خواهید در آن شرکت نمائید بر عهده شماست و باید در هنگام ثبت نام، نوع امتحان مورد نظرتان را در فرم ثبت نام قید کنید.

  آموزش زبان انگلیسی در شیراز

   

  آموزش زبان انگلیسی در شیراز

  بخشهای مختلف آزمون IELTS

  Listening
  زمان: حدوداً ۳۰ دقیقه

  تعداد سؤال: دفترچه‌ای حاوی چهل سؤال در ۴ بخش

  نوار امتحان Listening فقط یکبار پخش می‌شود.

  قبل از پخش نوار فرصت دارید تا سؤالها را مرور کنید.

  پس از پایان یافتن هر بخش، فرصت دارید تا جوابهای خود را بازبینی نمایید.

  پاسخها باید در دفترچه سوالات نوشته شود.

  با پایان گرفتن نوار ده دقیقه فرصت دارید تا جوابها را از دفترچه سوالات به پاسخنامه منتقل نمایید.

  دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد.

  دو بخش دوم شامل موضوعاتی دانشگاهی است. یک مکالمه حداکثر چهار نفره و یک کنفرانس، تشکیل دهنده این بخشها هستند.

  Reading
  General Training Reading
  زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال

  دفترچه حاوی متون که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.

  بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.

  متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.

  بخش اول در مورد امور روزمره اجتماعی است.

  بخش دوم در مورد جزوات آموزشی و احتیاجات رفاهی است.

  بخش سوم شامل یک متن بلند با موضوعی عمومی است.

  Academic Reading
  زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال

  دفترچه حاوی ۳ متن که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.

  بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.

  متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.

  متون جنبه علمی دارند.

  حداقل یکی از سه متن، نوشتاری استدلالی است.

  در صورتی که متن حاوی لغات تخصصی و فنی باشد، واژه نامه‌ای کوتاه نیز همراه آن خواهد آمد.

  Writing
  General Training Writing
  زمان: ۶۰ دقیقه

  برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.

  در موضوع اول (Task 1) باید نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسد و در آن مسئله یا مشکلی را شرح دهید. نامه شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر نامه‌ای کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.

  برای نوشتن نامه می‌توانید یکی از چهار نوع نامه زیر را انتخاب کرده و یک نامه فرضی بنویسید:

  Complaint / Request of information letter شکایت نامه / نامه درخواست اطلاعات

  Job application letter نامه درخواست کار

  Personal letter نامه شخصی

  Formal business letter نامه رسمی اداری

  درموضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.

  Academic Writing
  زمان: ۶۰ دقیقه

  برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.

  در موضوع اول (Task 1) باید در مورد جدول یا نموداری که به شما داده شده‌است، توضیح دهید. انشاء شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر انشائی کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.

  در موضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.

  Speaking
  بخش صحبت کردن که زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می‌باشد، یک امتحان بصورت مصاحبه رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است.

  بخش اول ۴ تا ۵ دقیقه بطول می‌انجامد و متقاضی باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل، وضعیت خانوادگی و علایق خود جواب دهد.

  در بخش دوم باید به مدت ۲ دقیقه در مورد موضوعی که به شما داده می‌شود صحبت کنید. قبل از آن یک دقیقه فرصت دارید تا در مورد موضوع فکر کنید و یادداشت بردارید. پس از پایان ۲ دقیقه، به یک یا دو سؤال در مورد موضوع صحبتتان باید پاسخ دهید.

  در بخش سوم به مدت ۴ تا ۵ دقیقه با مصاحبه‌کننده صحبت خواهید کرد. محور گفتگوی شما موضوعی است که در بخش دوم به آن پرداخته‌اید.

  یکی از مهمترین عوامل کسب موفقیت و نمره خوب در امتحان IELTS، نحوه مطالعه برای چنین امتحانی است.

  سطح‌بندی نمرات آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ ویرایش

  سطح توضیح

  ۰ هیچ اطلاعات قابل ارزیابی ندارد.
  ۱ در اصل هیچ توانایی برای استفاده از زبان بیش از چند کلمهٴ مجرد ندارد.
  ۲ امکان ارتباط واقعی وجود ندارد مگر برای اطلاعات بسیار ابتدایی با استفاده از واژگان مجرد یا قالب‌های کوتاه در موقعیتهای آشنا و برای برطرف کردن نیازهای ابتدایی و فوری. مشکلات زیادی در فهم انگلیسی گفتاری و نوشتاری دارد.
  ۳ فقط می‌تواند مفهوم کلی را در موقعیتهای خیلی آشنا درک و منتقل کند. توقف‌های مکرر در هنگام ارتباط مشاهده می‌شود.
  ۴ قابلیت‌های ابتدایی محدود است به موقعیتهای آشنا. مشکلات مکرر در فهم و بیان منظور دارد. توانایی استفاده از زبان پیچیده را ندارد.
  ۵ دارای مهارت نسبی زبان با قابلیت درک عمومی معنا در بیشتر موقعیتها می‌باشد، گرچه احتمال اشتباهات بسیار وجود دارد. باید توانایی ایجاد ارتباطات اولیه را در حوزهٴ تخصصی خود داشته باشد.
  ۶ علی‌رغم بعضی بی‌دقتی‌ها، عدم تناسب‌ها، و نافهمی‌ها، در کل دارای مهارت مؤثر زبانی است. قادر به استفاده و فهم زبان نسبتاً پیچیده به ویژه در موقعیتهای آشنا می‌باشد.
  ۷ مهارت کاملاً کاربردی زبان را داراست، گرچه با اشتباهات هرازگاهی در دقت، تناسب، و درک زبان همراه‌است. در کل توانایی آن را دارد که از پس زبان پیچیده برآید و استدلال‌های جزیی نگر را درک کند.
  ۸ مهارت کاملاً کاربردی زبان را داراست و تنها هرازگاهی اشتباهاتی از نظر دقت و تناسب کاربرد مرتکب می‌شود. ممکن است در موقعیتهای ناآشنا فهم کامل زبان صورت نگیرد. از پس مباحثات پیچیده و مشروح به خوبی برمی‌آید.
  ۹ مهارت کاملاً کاربردی زبان را داراست: دقیق، صحیح، روان همراه با فهم کامل.

  اعتراض به نتیجه آزمون آیلتس

  هر داوطلبی می‌تواند اعتراض و عدم رضایت خود نسبت به نتیجهٔ آزمون را به مرکز مربوطه اعلام نماید. بر اساس مقررات آیلتس، داوطلبان می‌بایست اعتراض خود را ضمن تکمیل یک برگه اعتراض به فاصله شش هفته از تاریخ آزمون رسماً اعلام دارد. بواسطهٔ این برگه، داوطلب حق اعتراض برای هر یک از بخش‌ها یا مهارت‌هایی که فکر می‌کند در آن نمره‌ای کمتر از آنچه می‌بایست به وی تعلق گرفته است را خواهد داشت. داوطلب تنها با پرداخت مجدد هزینهٔ آزمون می‌تواند به نتیجهٔ آزمون خود اعتراض نماید که در صورت تأیید و درست بودن اعتراض، این مبلغ به وی عودت داده می‌شود. در غیر اینصورت هیچ بخشی از هزینه قابل استرداد نخواهد بود.

  4.IELTS introduction
  The International English Language Testing System (IELTS) measures the language proficiency of people who want to study or work where English is used as a language of communication. It uses a nine-band scale to clearly identify levels of proficiency, from non-user (band score 1) through to expert (band score 9).

  IELTS Academic or IELTS General Training
  IELTS is available in two test versions: Academic – for people applying for higher education or professional registration, and General Training for those migrating to Australia, Canada and the UK, or applying for secondary education, training programmes and work experience in an English-speaking environment. Both versions provide a valid and accurate assessment of the four language skills: listening, reading, writing and speaking.

  Fair to all
  IELTS treats all test takers with the utmost fairness and respect by actively avoiding cultural bias, and accepting all standard varieties of native-speaker English, including North American, British, Australian and New Zealand English.

  Widely available
  IELTS is available at more than 1,100 locations worldwide, including more than 50 locations in the USA, and there are 48 test dates a year.

  آیلتس در ویکیپدیا

  5.دوره های آمادگی آزمون تافل در شیراز (به انگلیسی: TOEFL)
  که برگرفته از سرواژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط مؤسسه ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و مؤسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و پس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

  مدرک تافل تنها دو سال اعتبار دارد.
  آزمون کاغذی Pbt

  همان‌طور که از نام این آزمون مشخص است، داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید به سوالات موجود در دفترچه آزمون پاسخ دهند. این آزمون جای خود را رفته رفته به آزمون اینترنتی داده‌است و در واقع در آینده‌ای نه چندان دور کاملاً منسوخ خواهد شد.

  در آزمون کاغذی سه مهارت زبان آموز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

  مهارت شنیداری (Listening Comprehension)
  ساختار زبان (Structure and Language)
  مهارت خواندن (Reading Comprehension)

  علاوه بر سه مهارت فوق یک قسمت برای مهارت نوشتن هم وجود دارد که در یک فرصت ۳۰ دقیقه‌ای بایستی داوطلب بتواند در مورد موضوع مشخصی بنویسد. نمرات بدست آمده از هر قسمت بعد از تغییر مقیاس یافتن با هم جمع شده و نمره کل داوطلب را مشخص می‌کند. این نمره می‌تواند بین ۳۱۰ تا ۶۷۷ تغییر کند؛ بنابراین هیچ نمره مشخصی برای قبولی یا رد شدن در این آزمون وجود ندارد و همه شرکت کنندگان در این آزمون نمره آزمون را دریافت خواهند کرد. نمره مورد نیاز داوطلب بستگی به محلی دارد که داوطلب می‌خواهد نمره آزمون تافلش به آنجا ارسال شود. معمولاً برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور نمره بالاتر از ۵۵۰ و برای شرکت در آزمون دکتری در داخل ایران نمره بالاتر از ۴۸۰ مورد نیاز است.

  آزمون اینترنتی Ibt

  این آزمون در اواخر ۲۰۰۵ معرفی شد و به میزان قابل توجهی جایگزین دو نوع دیگر «مبتنی بر کامپیوتر» و «مبتنی بر دفترچه» گردید. این آزمون ابتدا در کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان و ایتالیا برگزار گردید و از سال ۲۰۰۶ به کشورهای دیگر نیز بتدریج راه یافت. آزمون «مبتنی بر کامپیوتر» یا CBT در سپتامبر ۲۰۰۶ متوقف شد.

  در این نوع آزمون شرکت کنندگان بایستی در تاریخهای مشخص شده در محل حوزه آزمون حضور پیدا کرده و از طریق اینترنت آزمون را برگزار کنند. اعتبار مدرک این آزمون با مدارک امتحانات تافل قدیمی یکسان است ولی این آزمون دارای تفاوتهایی می‌باشد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  برخلاف تافل قدیمی که بیشتر تأکید بر روی گرامر بود، این آزمون تمامی مهارتهای زبانی را پوشش می‌دهد.
  فاصله زمانی بین شرکت در آزمون و دریافت نتیجه بر روی اینترنت حدود دو هفته می‌باشد.
  این آزمون هر ماه چند بار برگزار شده و داوطلبان آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ آزمون دارند.
  این آزمون ۴ ساعته بوده و دارای ۴ بخش است. هر بخش ممکن است یک یا حتی چندمهارت را مورد آزمایش قرار دهد. یادداشت برداری در این روش بر خلاف روش مبتنی بر دفترچه مجاز است. این آزمون نمی‌تواند بیشتر از یک بار در هفته برگزار شود. البته باید دقت کرد که ممکن است یک یا چند بخش به صورت طولانی (طولانی‌تر از حد معمول) ارائه شوند. در این صورت مشخص نیست کدام بخش از سؤالها واقعاً تصحیح شده و جزو نمره در نظر گرفته می‌شوند. انتخاب سوالات تقریباً به صورت تصادفی است.

  ۱. مهارت خواندن (Reading Comprehension)
  این قسمت دارای ۳ الی ۵ متن بلند و سوالاتی در مورد این متنها است. موضوع متن‌ها آکادمیک بوده و معمولاً در کتابهای دانشگاهی یافت می‌شوند. سوالات عمدتاً در مورد موضوع اصلی متن، جزئیات، برداشت‌ها، نحوهٔ دیگر بیان جملات، جایگذاری جملات، واژه‌های مترادف می‌باشد. در آزمون ibt دانشجو باید مهارت‌هایی نظیر خلاصه برداری، برداشت سریع ایده‌های اصلی و جدولبندی را دارا باشد. به طور کلی نیازی به اطلاعات قبلی در مورد متن نیست اما اطلاعات قبلی می‌تواند کمک کننده باشد.

  ۲. مهارت شنیداری (Listening Comprehension)
  این بخش شامل شش متن می‌باشد؛ دو مکالمهٔ دانشجویی و چهار متن نیز شبیه‌سازی کلاس درس دانشگاهی و مباحثات است.

  ۳. مهارت گفتاری (Speaking Comprehension)
  این بخش مجموعاً شامل شش قسمت است؛ دو قسمت مستقل که در هرکدام از آنها یک سؤال دربارهٔ زندگی آکادمیک مطرح می‌شود و دانشجو باید در مورد آن صحبت کند. چهار قسمت هم به صورت مجتمع است که بخشهای reading،listening همراه با بخش speaking وجود دارد. در این بخشها دانشجو باید در مورد خلاصهٔ متنی که می‌خواند یا می‌شنود و یا ایده‌های جدید خود در مورد این متون صحبت کند. این صحبت‌ها باید دقیق، واضح و دارای تجزیه و تحلیل دقیق از اطلاعات ارائه شده باشد.

  ۴. مهارت نوشتاری (Writing Comprehension)
  این بخش شامل دو قسمت است. یک قسمت مجتمع و یک قسمت مستقل. در بخش مجتمع دانشجو باید متن آکادمیکی را بخواند، سپس به ادامهٔ آن گوش دهد و بعد از آن نظرات خود را در مورد متن بنویسد. در بخش مستقل نیز دانشجو یک مقالهٔ شخصی در مورد سؤال ارائه شده می‌نویسد.

  نمره هر یک از مهارت‌ها بین ۰ تا ۳۰ بوده و در مجموع نمره بین ۰ تا ۱۲۰ است. نمره ۷۹ یا ۸۰ این آزمون معادل ۵۵۰ آزمون کاغذی شناخته می‌شود که برای ورود به اکثر دانشگاه‌ها در مقطع تحصیلات تکمیلی مورد نیاز است.

  5.The TOEFL® Test

  The TOEFL® Test Gives You an Advantage: Most Widely Accepted, Most Popular and Most Convenient Choice

  The TOEFL test is the most widely respected English-language test in the world, recognized by more than 9,000 colleges, universities and agencies in more than 130 countries, including Australia, Canada, the U.K. and the United States. Wherever you want to study, the TOEFL test can help you get there.

  تافل در ویکیپدیا

  دوره چت انگلیسی

  طول دوره چت انگلیسی به صورت 10 جلسه ای می باشد که زبان آموز بر اساس علاقه و یا در صورت تمایل می تواند آن را تمدید نماید در این دوره ها تلاش می شود زبان آموز بتواند مهارت های گفتاری شنیداری و محاوره ای خود را برای زبان انگلیسی تقویت نماید. دوره چت انگلیسی فرصتی برای افزایش اعتماد به نفس زبان آموز می باشد. آدرس : شیراز – آموزشگاه زبان پارسا  – دوره چت انگلیسی – کلاس های چت زبان انگلیسی در شیراز

  آموزش زبان انگلیسی در شیراز فقط با موسسه پارسا آموزان شیراز

  برخی از کتابهای آموزشی زبان انگلیسی :

  رایج ترین اصطلاحات انگلیسی

  رایج ترین اصطلاحات انگلیسی

  رایج ترین اصطلاحات انگلیسی

  – برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان انگلیسی بهره مند شوید. –

  رایج ترین اصطلاحات انگلیسی

  اصطلاحات (Idioms) گروهی از واژه ها میباشند که زمانی که در کنار یکدیگر قرار میگیرند معنایی متفاوت از معانی آن واژگان به صورت تکی پیدا میکنند. در این مقاله به معرفی تعدادی از پرکاربردترین آن ها اشاره میشود. معنی بعضی از آن ها را به راحتی میتوان حدس زد، اما برخی دیگر نیازمند مطالعه معنی و دانستن آن است.

  کاربرد اصطلاحات انگلیسی
  این اصطلاحات در مکالمات روزمره و حتی مکالمات رسمی مانند هر زبان دیگری کاربرد دارند. یادگیری معنا و کاربرد آنها به بهبود روابط کمک شایانی خواهد کرد. همچنین یادگیری اصطلاحات،هم در پروسه یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک خواهد کرد و هم مطالعه مقالات، تماشای فیلم و شنیدن موسیقی انگلیسی را برایتان آسانتر میسازد.
  تعدادی از اصطلاحات جالب و کاربردی با تفاسیرشان:

  A piece of cake مثل آب خوردن
  آسان ترین کاری که بعد از خوابیدن می توانید انجام دهید خوردن است. همان گونه که در زبان فارسی هم از اصطلاح “مثل آب خوردن” استفاده می شود، در زبان انگلیسی هم از اصطلاح “ It’s a piece of cake” برای بیان همین منظور استفاده می شود.

  Give me a hand کمک کردن
  این اصطلاح بیشتر درباره کمک فیزیکی به کار برده میشود و البته اما محدود به این کاربرد نمی شود و معنای کمک کردن و یاری رساندن به کسی است.

  Out of the blue یکهویی، بی مقدمه
  این اصطلاح همان معنی یکهویی و بی مقدمه را می دهد.البته ریشه ی این اصطلاح معلوم نیست.

  Go bananas از کوره در رفتن
  این اصطلاح معنای زود عصبی شدن و از کوره در رفتن میدهد. شاید این اصظلاح برگرفته از میمونها باشد که موجودات عصبی و خشنی هستند و شاید زود از کوره در می روند.

  It rings a bell به نظر آشنا میاد
  کسی را به یاد چیزی انداختن
  سالها پیش روانشناس رفتارگرای روس سعی در شرطی کردن و آموزش حیوانات داشته و از این روش برای رسیدن به هدفش استفاده می کرده، و شاید دلیل رایج شدن این اصطلاح در زبان انگلیسی به این دلیل باشد.

  Once in a blue moon به ندرت
  در ابتدا با توجه به معنی عبارت ، شاید برداشت ما مفهوم “هیچ وقت” باشد، چرا که ماه هیچ وقت آبی نمی شود، اما باید بدانید که این اصطلاح در مفهوم “به ندرت” کاربرد دارد.

  The grass is always greener on the other side مرغ همسایه غازه
  در فرهنگ ما برای رساندن معنی این اصطلاح، از عبارت “مرغ همسایه غازه” برای بیان مفهوم قانع نبودن به داشته های خود و اینکه همیشه داشته های اطرافیان بهتر از داشته های ماست استفاده میشود.و همین معنی در فرهنگ انگلیسی با “چمن باغ همسایه سبزتره” رسانده میشود.

  قطعا اصطلاحات بیشتر دیگری هم هستند که در آینده به آنها میپردازیم.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  روشهای یادگیری لغات زبان انگلیسی

  روشهای یادگیری لغات زبان انگلیسی

  روشهای یادگیری لغات زبان انگلیسی

  – برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان انگلیسی بهره مند شوید. –

  یکی از بخشهای مهم یادگیری زبان انگلیسی حفظ لغات برای زبان پژوهان می باشد. در این مقاله به ۸ راه برای یادگیری و حفظ لغتهای زبان انگلیسی اشاره می شود .با موسسه زبان پارسا همراه باشید.

  روشهای یادگیری لغات زبان انگلیسی

  خواندن
  بهترین راه برای حفظ لغات زبان انگلیسی خواندن می باشد. در این راستا شما می توانید به هر چیزی که علاقه دارید مثل مجلات سرگرمی،ادبیات،آموزش آشپزی و یا هزاران مطالب اینترنتی دیگر را در لیست مطالعاتتان قرار بدهید.

  بعد از یادگیری کلمه جدید، برای یادگیری کلمه جدیدتر صبور باشید.
  برای ماندگاری بیشتر و ثبت کلمه ای که یاد گرفته اید در ذهنتان، سعی کنید در اینترنت یا دیکشنری به دنبال کلمه های مربوط به آن کلمه بگردید ، در این راستا کلمات مترادف،مشتقات واصطلاحات مربوط به آن را نیز یاد بگیرید.

  درک مطلب
  مطالعه ی مقاله و مجله و کتاب و …از این نظر اهمیت دارد که کلمات هر کدام در قالب یک متن به کار برده می شوند و در نتیجه شما با درک صحیحی از مطلب مورد نظر ، به یادگیری مطلوب تری دست پیدا می کنید. ممکن است شما کلمات بسیاری را یاد بگیرید، اما اگر ندانید و یا نتوانید از آنها در جایگاه مناسب در جمله استفاده کنید فایده ای نخواهد داشت.در نتیجه درک مطلب کاربرد مطالب را به ما یاد میدهد اینکه که کلمه مورد نظر در جمله های رسمی یا جمله های محاوره ای یا .. به کار می رود.

  فلش کارت
  فلش کارت ها با اینکه امروزه قدیمی شدند اما هنوز هم میتوانید از آنها به عنوان یکی از راه های موثر برای حفظ لغات زبان انگلیسی استفاده کنید.

  جمله سازی
  با کلمه هایی که فرا گرفتید،جمله های متنوعی بسازید. جمله سازی به شما کمک میکند تا کلمه های جدیدی که فراگرفتید را در قالب جمله و در زمان و مکان مناسب به کار ببندید.
  مثلا اگر کلمه مورد نظرتان فعل می باشد،سعی کنید که این فعل را در اشکال متفاوت و با زمان های متفاوت گذشته و حال و آینده و یا در قالب افعال عبارتی به کار ببندید.

  یادداشت برداری
  همیشه یک دفتر و قلم همراه خود داشته باشید و هر کلمه جدیدی را که می بینید یا می شنوید در یک دفترچه یادداشت کوچک که همیشه با خود حمل میکنید یادداشت کنید و وقتی که زمان داشتید به دنبال معنی آن کلمه بگردید. این کار باعث میشود که همیشه در حال یادگیری و مرور باشید.

  تکرار کردن
  فرقی نمی کند با کدام روش، اما مهم است که روزانه زمانی را به یادگیری کلمات با هر روشی که مورد نظرتان است اختصاص بدهید.چرا که به خاطر داشته باشید که با تکرار و تمرین و تلاش فراوان می توانید به هدف خود دست یابید.

  صبور بودن
  برای رسیدن به اهدافتان باید صبور باشید. یادگیری زبان انگلیسی یک پروسه ی زمان‌بر می باشد که با شرکت در کلاسهای آموزشی و در کنار آن با تمرین و تکرار ممکن می شود. همیشه با فکر کردن به هدفی که دارید، اراده و انگیزه یادگیری زبان انگلیسی را در خودتان تقویت کنید.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  معیارهای انتخاب کلاس زبان انگلیسی

  معیارهای انتخاب کلاس زبان انگلیسی

  معیارهای انتخاب کلاس زبان انگلیسی

  یکی از اولین قدمها برای یادگیری زبان انگلیسی،رفتن به کلاس زبان انگلیسی می باشد.وجود تبلیغات متعدد آموزشگاههای زبان، انتخاب بهترین کلاس زبان انگلیسی را سخت تر میسازد و سوالی که برای متقاضیان پیش می آید این است که از بین این همه گزینه کدام مناسبشان است؟.البته علاقه مندان باید در نظر داشته باشند که فقط شرکت در کلاسهای آموزشی برای تضمین موفقیت کافی نیست و این مسیر نیازمند تلاش و پیگیری خود افراد نیز می باشد.

  برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان انگلیسی بهره مند شوید.

  بهترین کلاس زبان انگلیسی را چگونه انتخاب کنیم؟
  تشخیص اینکه کدام کلاس زبان، مناسب فرد است، به خود فرد و هدف او از رفتن به کلاس زبان و میزان زمانی که فرد میخواهد به این موضوع اختصاص دهد بستگی دارد. و میدانیم که امروزه انواع شرایط تشکیل کلاس وجود دارد که همه جور سلیقه ای را میتوانید پاسخ بدهد.

  مسافت
  بسیاری از افراد مایلند آموزشگاهی را انتخاب کنند که از لحاظ مسافت به منزل یا محل کارشان نزدیکتر باشد در نتیجه یکی از معیارهای مهم انتخاب کلاس برای زبان پژوهان مسافت است. بهتر است با توجه به حجم ترافیک در شهرهای بزرگ و شلوغ، آموزشگاهی را انتخاب کنیم که فاصله زیادی با ما نداشته باشد ،چرا که دور بودن مسیر باعث ایجاد خستگی و استرس در فرد شده و کیفیت یادگری افراد را پایین می آورد .

  کلاس زبان آنلاین
  اگر جزو افرادی هستید که مشغله های زیادی دارید و زمان کمی دارید و آموزشگاه مورد نظر شما نیز به شما نزدیک نمی باشد ،برای صرفه جویی در وقت و هزینه پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین زبان انگلیسی می باشد که امروزه برای همه کاربرد دارد و میتوانید هرجایی که حضور دارید به اینترنت وصل شده و از کلاستان استفاده کنید. برای شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.

  تعداد شاگردان
  فضای کلاس زبان با بقیه کلاس ها تفاوت دارد. چرا که در کلاس زبان،بیشتر زبان آموز باید صحبت کند چرا که این کلاسها فرصتی برای یادگیری زبان آموزان است و اگر افراد فرصتی برای حرف زدن و مشارکت در بحثهای کلاسی نداشته باشند،راندمان پایین می آید.در نتیجه برای اینکه فرصت بیشتری برای حرف زدن داشته باشید کلاسهای زبان انگلیسی با جمعیت کمتر را انتخاب کنید.

  کتاب زبان مورد تدریس
  باید توجه داشته باشید که در هر کلاسی،روش تدریس متفاوت است و این تفاوت را کتاب مورد تدریس میتواند ایجاد کند.
  اگه لهجه “British” یا “American” برای شما مهم است ،حتما قبل از انتخاب کلاس تحقیق کنید و در این باره مطمئن شوید. توصیه می شود که به دنبال کلاسی باشید که در آن کتاب های جدیدتر و به روزتر مورد تدریس قرار میگیرند.

  خصوصی یا گروهی
  کلاس خصوصی برای افرادی مناسب است که شرایط خاصی مثل کمبود زمان یادگیری یا برنامه زیری زمانی خاصی دانرد.ولی اگر شرایط شما نرمال است ،شرکت در کلاس گروهی بهتر است چرا که یکی از راه هایی که باعث تعامل بیشتر افراد با یکدیگر در یک اجتماع کوچک میشود، شرکت در کلاس های گروهی می باشد .

  تعداد جلسات و ساعت ها
  توجه به تعداد جلسه ها و ساعات کلاس موضوع مهمی است.چرا که وجود ساعات و تعداد جلسه های بیش از حد زیاد و طولانی، باعث خسته شدن زبان آموز و ناامیدی و دلسرد شدن او می شود. در نتیجه تعداد جلسات و ساعات کلاس باید از یک حد متوسطی برخوردار باشد.

  در راستای تمام این مطالب،همزمان با شرکت در کلاس زبان انگلیسی،تلاش خود افراد نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و قرار نیست تلاش نکنند و از معلم و کلاس انتظار معجزه داشته باشند. در کنار شرکت در کلاس افراد میتوانند کتاب های مختلف به زبان انگلیسی بخوانند، با دوستانشان به زبان انگلیسی صحبت کنند،به اخبار زبان انگلیسی گوش بدهند و بسیاری کارهای دیگر که میتوانید به پیشرفت افراد کمک کند.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  روش های یادگیری زبان انگلیسی

  روش های یادگیری زبان انگلیسی

  روش های یادگیری زبان انگلیسی

  برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان انگلیسی بهره مند شوید.


  ساده ترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی مراجعه به کلاس های خصوصی و عمومی این زبان است. ممکن است حضور در کلاس برای همه افراد ممکن نباشد. البته کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در موسسه زبان پارسا کار را برای این دسته از افراد آسان کرده که با هزینه معقول و صرفه جویی در زمان، شرایطی مشابه کلاس حضوری را برای زبان آموزان عزیز فراهم می کند.

  سبک زندگی در یادگیری زبان انگلیسی
  با کمی تغییر در سبک زندگیتان و اضافه کردن یکسری روشهای یادگیری که به عادت برایتان تبدیل شود، می توانید در کنار شرکت در کلاس های آموزش آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی ،این زبان را بهتر و سریعتر فرابگیرید.استفاده از این روشهای روزانه هم راحت است و هم به نوعی جزئی از تنوع و تفریح و سرگرمی هستند که میتوانند به مرور بخشی از روزمره شما باشند.

  فیلم و کتاب
  یکی از راه های عالی برای تقویت زبان انگلیسی، دیدن فیلم به این زبان و خواندن متابهایی با زبان انگلیسی می باشد. به دنبال معانی کلمه های جیدیدی که میبینید بروید و این کلمه ها و جملات جدید را دائما با خودتان تکرار کنید. هر لغت جدیدی که می بینید در دفترچه مخصوص لغات که تهیه کرده اید بنویسید و زمانی را برای مرور و تکرار آنها اختصاص دهید.

  قرار گرفتن در محیط
  اگر به کشورهای دیگر سفر میکنید سعی کنید در مکان های مختلف مثل رستوران، کافی شاپ، موزه و.. به مسئولین آن مکان مراجعه کنید و دلیلی برای صحبت کردن بیابید.شرایطی فراهم سازید که در زمان اقامتتان در کشورهای خارجی زبان بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنید.
  در شبکه های اجتماعی به دنبال منبعی برای تقویت زبان بگردید.
  در دنیای امروز،وبسایت ها و شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی، فضایی برای یادگیری بهتر و راحتتر را برای افراد فراهم کرده است. در دنیای اینترنت، وبلاگ و صفحاتی را دنبال کنید که به یادگیری زبان انگلیسی شما کمک کند.همچنین صفحاتی را انتخاب کنید که به آن ها علاقه دارید ،تا انگیزه ی دنبال کردنشان را داشته باشید. میتوانید در شبکه های اجتماعی ،برخی افراد هم هدفتان را بیابید و باهم تعامل کرده و به یادگیری زبان انگلیسی هم کمک کنید.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  بهترین راه یاد گیری زبان انگلیسی

  بهترین راه یاد گیری زبان انگلیسی

  بهترین راه یاد گیری زبان انگلیسی

  برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان انگلیسی بهره مند شوید.

  سه روش یادگیری بهتر زبان انگلیسی

  نگرش
  برای موفق شدن در یادگیری زبان انگلیسی انگیزه و علاقه لازم است. بدون برخورداری از نگرشی مثبت و باور به توانایی های فردی احتمال موفقیت کاهش می یابد. با داشتن دید مثبت و دیدن نیمه ی پر لیوان، زودتر به جایگاه و هدف مورد نظرتان خواهید رسید.

  زمان در یادگیری زبان انگلیسی
  سعی کنید دست کم روزانه یک ساعت را به گوش دادن به زبان انگلیسی اختصاص دهید.میتوانید به اخبار با زبان انگلیسی گوش بدهید یا موسیقی با زبان انگلیسی بشنوید.اگر بتوانید میزان ساعت اختصاصی به این کار را افزایش دهید ،به موفقیت نزدیکتر خواهید بود.

  توجه کردن در یادگیری زبان انگلیسی
  یادگرفتن هر زبانی، سختیهای مختص به خودش را دارد. به طور مثال بعضی از لغتها در زبان انگلیسی آنگونه که نوشته میشوند، خوانده نمیشوند.
  در ابتدای یادگیری یک زبان جدید به گرامر ، تلفظ ها و بقیه جنبه های مختلف زبان توجه شایانی نمیکنیم. اما بعد از گذشت مدت زمانی، کم کم توجه ما به موضوعات مختلف جلب میشود. به طور مثال توجه به تفاوت جاگذاری کلمه ها در جملات با زبان مادری ما برایمان جالب خواهد بود.و این جلب توجه،باعث برانگیخته شدن حس کنجکاوی ما در مورد جنبه های دیگر آن زبان می شود.
  در یادگیری زبان دوم، به دلیل انتخاب آگاهانه ی ما، مسیر و پروسه ی توجه کردن به شکل آگاهانه ایجاد میشود.
  اما درباره زبان مادریمان،هیچ یک از ما به خاطر نداریم که چگونه ابعاد مختلف آن را فرا گرفتیم. صرفا این موضوع را میدانیم که مغز ما با الگوبرداری طبیعی از محیط پیرامون خودش منجر به تکامل فرآیند صحبت کردن ما شده است. و این پروسه به صورت طبیعی پیش رفته است.

  مثال برای روشن سازی موضوع توجه
  تصور کنید وارد جنگلی پر از درختها و گیاهان مختلف شده اید که در آن مسیرهای زیادی وجود دارد.زمانی که برای بار اول در این جنگل قدم برمیدارید ذهن شما صرفا معطوف به این است که در مسیر گم نشوید و نمیتوانید توجه زیادی به درختها و یا گیاهان جنگل داشته باشید.ولی اگر برای بار دوم یا سوم در این جنگل قدم بزنید کم کم توجه شما به عناصر دیگر این جنگل اعم از درختان و گیاهان و حیوانات و حشرات نیز جلب میشود.
  به همین دلیل در پاسخ فردی که بار اول از شما درباره چگونگی جنگل بپرسد پاسخ خاصی نخواهید داشت.اما دفعات بعدی توصیفهای بیشتری برای ارائه دارید ،چرا که به محیط اطرافتان دقت و توجه بیشتری داشتید و توانستید با محیط پیرامونتان ارتباط برقرار کنید.از بار دوم،قدم زدن در جنگ برای شما معنادار و همراه با لذت میشود. یادگیری زبان انگلیسی هم به همین شکل است.زمانی از یادگیری زبان جدید لذت میبرید که تا حدی برایتان قابل درک و معنادار شده باشد.
  نکته آخر اینکه هر چیز جدیدی که از زبان انگلیسی فراگرفتید،روزانه بارها و بارها مرور کنید تا به ملکه ذهن شما مبدل بشود.سعی کنید نکات مهم را جایی یادداشت کنید و هرروز یادداشت هایتان را مرور کنید تا دچار فراموشی نسبت به آموخته هایتان نشوید.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

  اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

  اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

  – برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان انگلیسی بهره مند شوید. –

  اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

  از آنجایی که یکی از معمول ترین و اصلی‌ترین راه‌های یادگیری زبان، کمک گرفتن از شنیده‌هایمان در بین مکالمات روزمره، بعضی کتاب ها یا فیلم ها با گویش عامیانه ی این زبان می باشد، ممکن است در مسیر یادگیری زبان انگلیسی، اشتباهات رایجی را در این زبان داشته باشیم.

  اشتباهات رایج در زبان انگلیسی
  اگر منابع آموزشی اشتباه را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کرده باشیم، می‌تواند عامل تثبیت بسیاری از اشتباهات در مغز ما باشد.در نتیجه این لزوم احساس میشود که هر چند وقت یک بار، دانش خود را مورد آزمایش قرار بدهید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

  مشکلات دیگری هم که در این رابطه وجود دارند، مواجه شدن با لغاتی است که شبیه به هم هستند و در هنگام استفاده از آن ها، با یکدیگر قاطی شده و فرد را دچار اشتباه کند.
  از مشکلات دیگر میتوان به غلط املایی یا حتی اشتباه در تلفظ لغات اشاره داشت.
  یکی از مشکلات دیگر اکثر فارسی زبانان ،این است که برخی اوقات در هنگام تبدیل جمله های فارسی به انگلیسی، عینا آن جمله را از فارسی به انگلیسی تبدیل می‌کنند که از لحاظ نگارشی ساختاری کاملا اشتباه ایجاد میکند.

  زبان آموزان بدون یادگیری صحیح و اصولی گرامر نخواهند توانست به درستی صحبت کنند یا متنی را بنویسند.حتی اگر گرامر برای برخی، یکی از خشک ترین قسمتهای یادگیری زبان باشد، اما باید بدانید که هرچیزی بر پایه قواعد و قوانین مشخصی استوار می باشد که اگر طبق آن قواعد حرکت نکنید ،پیشرفتی در کارتان حاصل نمی شود . زبان انگلیسی هم از این قاعده مستثنی نیست.

  اسامی قابل شمارش
  زبان انگلیسی دارای قواعد و قوانین زیادی است که در این مقاله به چند اشتباه رایج در زبان انگلیسی اشاره کرده و آن ها را بررسی می‌کنیم.

  اشتباهات رایج در زبان انگلیسی هنگام استفاده از حروف اضافه:
  چند نمونه از این اشتباهها در زیر نوشته شده تا با حالت کلی اشتباهات آشنا شوید و در هنگام از کلمات اضافه استفاده کنید با دقت بیشتری آن ها را به کار ببرید:

  غلط:
  She is married with a dentist.

  صحیح:
  She is married to a dentist.

  غلط:
  I enjoyed from movie.

  صحیح:
  I enjoyed the movie.

  غلط:
  In this age.

  صحیح:
  At this age.

  غلط:
  I read in the internet.

  صحیح:
  I read on the internet.

  بخش تلفظ یکسان کلمات با معانی مختلف و اشتباهات رایج در این بخش:
  وجود کلماتی با تلفظ یکسان و معانی متفاوت میتواند یکی از سخت‌ترین بخش لغات در زبان باشند.در هنگام نگارش این کلمات دقت کنید ،چرا که نگارش اشتباه آن ها،از ازرش نوشته شما میکاهد.

  You’re / Your

  It’s / Its

  Affect / Effect

  There / Their

  تبدیل مستقیم جمله ها از فارسی به انگلیسی:
  باید بدانید که ترتیب عناصر جمله در فارسی و انگلیسی با یکدیگر کاملا متفاوت میباشد و این یکی از نکات بسیار مهمی است که اکثرا به آن بی‌توجه هستند. به مثال زیر دقت کنید:

  وقتی می‌خواهم بگویم من ۲۴ سال سن دارم:

  غلط:
  i have 24 years.

  صحیح:
  i am 24 years old.

  اشتباه گرفتن must و have to با یکدیگر
  برخی اوقات زبان پژوهان must را با have to اشتباه گرفته و از to بعد از must استفاده می‌کنند.

  غلط:
  I must to go out.

  صحیح:
  I have to go out.

  دقت کنید که بعد از must نباید از فعل to be استفاده کرد.

  هرجایی برای اشاره لازم نیست از That استفاده کنید.
  برای اشاره به انسان از That استفاده نکنید. (مگر اینکه قصد توهین به آن فرد را داشته باشید.)

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  دلایل یادگیری زبان انگلیسی

  دلایل یادگیری زبان انگلیسی

  دلایل یادگیری زبان انگلیسی

  برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان انگلیسی بهره مند شوید.


  دلایل مختلفی برای این مسئله وجود دارد ولی همانطور که میدانید امروزه زبان انگلیسی، یکی از مهمترین زبانهاییست که مردم در سراسر جهان آن را به عنوان زبان دوم یاد میگیرند.
  برای لذت بردن در مسیر یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در دوره های آموزشی زبان انگلیسی در شیراز به صورت خصوصی و نیمه خصوصی با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است.

  دلایل یادگیری زبان انگلیسی

  • رایج‌ترین زبان در دنیا زبان انگلیسی میباشد.زبان انگلیسی زبان رسمی ۵۳ کشور است. بنابراین تعداد قابل توجهی از مردم دنیا به زبان انگلیسی صحبت می‌ کنند.
  • یادگیری زبان انگلیسی در مقایسه با زبان‌های دیگر بسیار سریع تر و آسان تر می باشد ،چرا که زبان انگلیسی از الفبای ساده ای برخوردار است.
  • در بسیاری از کشورها، زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در برنامه‌ درسی مدارس وجود دارد. اگر زبان انگلیسی بلد باشید، متناسب با نیازهای تحصیلی شما، فرصت‌های بسیاری برای پیدا کردن یک مدرسه یا دانشگاه مناسب برایتان وجود خواهد داشت.
  • تسلط به زبان انگلیسی برای آینده شغلی بهتر در شرکتهای بین المللی یک مزیت است.
  • زبان انگلیسی زبان صنعت رسانه می باشد. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید، از تماشای فیلمها و برنامه های تلویزیونی و مطالعه کتب مختلف و.. لذت بیشتری خواهید برد.
  • زبان اینترنت نیز انگلیسی است. بنابراین تسلط به زبان انگلیسی کار را برای مراجعه به وبسایت ها و انجمنهای مختلف اینترنتی برای شما راحت تر خواهد کرد، چرا که بسیاری از وب سایت‌ها به زبان انگلیسی نوشته شده‌اند.
  • یادگیری زبان انگلیسی به شما در زمینه آشنایی با فرهنگهای دیگ کمک می کند و این آگاهی باعث رشد شما خواهد بود.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  هفت قانون طلایی یادگیری زبان انگلیسی

  هفت قانون طلایی یادگیری زبان انگلیسی

  هفت قانون طلایی یادگیری زبان انگلیسی

  – برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان انگلیسی بهره مند شوید. –

  قانون اول : اولویت را به یادگیری اصطلاحات یا عبارات بدهید و نه تک لغات.
  اولین قدم کنارگذاشتن یادگیری لغات زبان انگلیسی است .
  لغات را بصورت جداگانه و منفرد حفظ نکنید. برای یادگیری زبان انگلیسی،میتوانید عبارات ( اصطلاحات) که ترکیبی از یک گروه لغت هستند را فرابگیرید. بر اساس تحقیقات یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با عبارات(اصطلاحات) ۴ تا ۵ برابر سریعتر از یادگیری آن بر اساس تک لغتها است.افرادی که عبارات (اصطلاحات) را فرا می گیرند،در زمینه گرامر هم وارد تر هستند.

  قانون دوم : خودتان را اسیر گرامر نکنید.
  گرامر به نوعی به شما آموزش می دهد که به زبان انگلیسی فکر کنید ،اما خواسته شما این است که به صورت خودکار و بدون فکر کردن بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید.پس نیاز نیست که خیلی خودتان را اسیر گرامر کنید .

  قانون سوم و مهمترین قانون : گوش بدهید.
  یکی از کلیدهای موفقیت شما در یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن مدارم و روازنه به این زبان می باشد. با این روش مکالمه شما به سرعت بهبود یافته و میتوانید زبان انگلیسی را به آسانی صحبت کنید.پس زبان انگلیسی را با گوشهایتان فرابگیرید.

  قانون چهارم : با روش یادگیری آرام و عمیق پیش بروید.
  یادگیری دقیق کلمات و عبارات انگلیسی راز یادگیری راحت مکالمه انگلیسی است.برای یادگیری مکالمه به زبان انگلیسی شما باید بارها مطالعه و مرورخیلی عمیق روی هر درس داشته باشید.اینکه ما صرفا توضیح کلمات را حفظ باشیم و یا فقط برای امتحان آن را در حافظه بسپاریم کافی نیست ،بلکه این مفاهیم باید ملکه ذهن ما بشوند.

  قانون پنجم : گرامر را به صورت طبیعی فرابگیرید.
  برای یادگیری قواعد گرامری میتوانید از روش شنیدن یک متن یا داستان در زمان های مختلف استفاده کنید. این یک روند طبیعی و نه دستوری یادگیری گرامر انگلیسی است.مثلا میتوانید یک داستان یا متن صوتی که افعال آن در زمان حال صرف شده اند را انتخاب کرده و گوش کنید.سپس به یکی از دوستانتان که به زبان انگلیسی تسلط بیشتری دارد بگویید که همین نوشته را با صرف افعال در یک زمان دیگر مثل آینده، گذشته ساده ،گذشته کامل و..برایتان نوشته و ضبط کند.سپس شما دوباره به آن گوش دهید.با این روش شما قادر خواهید بود با یک متن، چندین حالات گرامری را فرابگیرید و گرامر شما به صورت خودبخود بهبود می یابد.

  قانون ششم : منابع انگلیسی واقعی را مطالعه کنید.
  برای یادگیری همان انگلیسی که در جوامع انگلیسی زبان استفاده می شود باید از منابعی بهره بجویید که با همین سیستم تببین شدند مثل مجلات واقعی،کتب صوتی واقعی، فیلم ها , رادیو و… منظور ،تسلط و آشنایی به نوع زبان انگلیسی هست که انگلیسی زبان ها خودشان از آن استفاده می کنند، گوش می دهند , نگاه می کنند و می خوانند .

  قانون هفتم : گوش دادن و پاسخ دادن.
  همیشه به سوالاتی که در کنار هر درسی مطرح میشوند پاسخ بدهید و ازکنار آن رد نشوید. این کار به شما یادمی دهد که سریع فکر کرده و پاسخ را بیابید.

  این هفت قانون طلایی یادگیری زبان انگلیسی طبق متد – ا فورتلس انگلیش – بود.قطعا نظریه های مختلفی در این زمینه وجود دارد و اینها تنها قوانین نمی باشند ولی مفید هستند.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  زبان انگلیسی چیست ؟

  زبان انگلیسی چیست ؟

  زبان انگلیسی چیست ؟

  برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان انگلیسی بهره مند شوید.

  زبان انگلیسی چیست ؟

  زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان،کانادا،آمریکا، استرالیا،نیوزلند، ایرلند،آفریقای جنوبی، غنا و بسیاری کشورهای دیگر به کار میرود. زبان انگلیسی یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی می باشد.شاخهٔ ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده و زبان انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد.
  این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند کامل شده است. زبانهای آلمانی، دانمارکی،هلندی، سوئدی و نروژی هم از شاخه ژرمنی هستند. امروزه حدود نیمی از مجموعه واژگان و دستور زبان انگلیسی از ریشهٔ ژرمنی می باشد .زبان انگلیسی باستان از شباهت زیادی به زبان آلمانی باستان برخوردار بوده است ، چون انگلیسی زبان‌ها عمدتاً اقوام ژرمنی بودند که از آلمان وارد بریتانیا شده بودند و به نوعی میتوان زبان آلمانی را مادر زبان انگلیسی نامید.
  زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها زبان میانجی می باشد و مهم‌ترین زبان دنیا در زمینه‌های سیاسی، نظامی،اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و علمی در روابط بین‌الملل به شمار می‌رود. زبان انگلیسی پس اززبانهای چینی و اسپانیایی، سومین زبان جهان از نظر تعداد گویشور می باشد.امروزه حدود 380 میلیون نفر وجود دارند که زبان مادری‌شان زبان انگلیسی می باشد.
  به دلیل تأثیر گذاری بالای بریتانیا بر جهان پس از سدهٔ هجدهم در مسائل نظامی، اقتصادی، سیاسی،علمی و فرهنگی؛و تأثیر ایالات متحده آمریکا از سدهٔ بیستم میلادی به این سو، زبان انگلیسی در سطح جهان گسترش پیدا کرده و به عنوان زبان دوم، زبان اداری و زبان میانجی در بسیاری از نقاط جهان اهمیت و کاربرد پیدا کرده ‌است.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  چرا نمیتوانید انگلیسی را یاد بگیرید؟

  چرا نمیتوانید انگلیسی را یاد بگیرید؟

  چرا نمیتوانید انگلیسی را یاد بگیرید؟

  – برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان انگلیسی بهره مند شوید. –


  تا به حال به این موضوع فکر کردید که چرا نمی توانید زبان انگلیسی را آنگونه که می خواهید یاد بگیرید؟ برای پاسخ به ان سوال به چند دلیل برای اینکه نمی توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید میپردازیم.
  البته برای افراد مختلف این دلایل میتواند متفاوت باشند.

  1- پروسه یادگیری زبان انگلیسی را برای خود مشکل میکنید.
  زمانی که به مسیر یادگیری زبان انگلیسی به دید یک حرکت اجباری نگاه کنید ، کار را برای خودتان کمی حوصله سر بر و سخت میکنید. دقیقا مانند تکالیف مدرسه که به مرور زمان دانش آموزان را دلسرد و خسته می کند.
  تلاش کنید که پروسه یادگیری را برای خودتان سخت نکنید.به خودتان بگویید که در این مسیر قرار است چیزهای تازه ای فرا بگیرم و هر زمانی که حوصله داشتید به سراغ یادگیری بروید.ساعتهای یادگیری را در طول روز تغییر بدهید و جابجا کنید.روشهای مختلف آموزش زبان انگلیسی را بررسی کرده و آنها را امتحان کنید. هر کاری که باعث می شود یادگیری زبان انگلیسی برایتان خسته کننده نشود را انجام دهید.

  2- برای یادگیری روشهای مناسبی را انتخاب نکرده اید.
  در پروسه آموزش زبان انگلیسی ، انتخاب روش یادگیری بسیار مهم است.
  با بررسی دقیق روشهای موجود ، یکی از آنها که برای شما مناسبتر است را برگزینید. اگر روش بهینه ای را در پیش نگرفته باشید، به طور حتم در مسیر یادگیری به مشکل برمیخورید و این موضوع باعث دلسردی شما می شود. منظور از “روش مناسب” روشی است که شما زبان انگلیسی را با آن روش راحت تر می آموزید.

  3- تسلط به زبان انگلیسی را در خود نمیبینید
  تفکر منفی و تلقین آن به خودتان، بدترین آفت است. باید بدانید که یادگیری زبان انگلیسی از چیزی که فکر می کنید ساده تر می باشد. صرفا کافی است تفکرات منفی را از خودت دور سازید وبه این باور برسید که میتوانید به بهترین شکل به زبان انگلیسی مسلط بشوید. قدم اول خودباوری است.

  4- در یک مرحله از یادگیری توقف کرده و درجا میزنید.
  برخی اوقات ممکن است که در یک مرحله از فرآیند یادگیری زبان انگلیسی در جا زده و نمی توانید مبحث مورد نظر را یاد بگیرید. در این رابطه به چند نکته باید توجه کنید:
  1- امکان دارد که برای فراگیری آن مبحث ،آشنایی با پیش نیازی لازم بوده که شما آن را فرا نگرفتید و یا در آن رابطه ایراده و اشکالاتتان را برطرف نکردید. اگر مشکل این باشد ، فقط کافی است که چند مرحله به عقب برگشته و پیش نیاز مربوطه را به طور کامل فرا گرفته و سپس به سراغ مبحث مورد نظر بروید.
  2-امکان دارد در مورد دیگر، مشکل شما ربطی به پیش نیاز نداشته باشید.در این مورد بهتر است از یک مشاور زبان انگلیسی ،یک دوست ، جزوات آموزشی و یا سایت های موجود کمک بگیرید.

  5- تمرین کافی ندارید.
  در مسیر یادگیری زبان انگلیسی تمرین کردن یک بحث مهم می باشد.تمرین شما هرچه بیشتر باشد،مطالب بیشتر در حافظه بلند مدتتان ثبت می گردد.قطعا با روزی فقط چند دقیقه تمرین نخواهید توانست در حد یک فرد Native به زبان انگلیسی صحبت کنید یا برای ترجمه متون آماده شده باشید.

  6- برای یادگیری زبان انگلیسی انگیره کافی ندارید
  نداشتن انگیزه کافی یکی از دلایل برای عدم موفقیت در یادگیری زبان می باشد. همه زبان پژوهان موفق، برای خودشان یک انگیزه هر چند کوچک ایجاد کردند که همان انگیزه ،باعث پیشرفت بسیار زیاد آنها شده است. به طور مثال مشخص کردن انگیزهای یادگیری زبان انگلیسی برای مسائلی مثل مطالعه راحتتر مجلات و مقاله های خارجی ،فهم بهتر فیلم ها و سریال های خارجی ، هم صحبتی با افراد انگلیسی زبان در سراسر دنیا ، گرفتن نمرات خوب در مدرسه یا دانشگاه و..اینها تماما انگیزه های کوچکی هستند که شروع خوبی را برای شما رقم میزنند.

  7- برای یادگیری زبان انگلیسی هدفی مشخص نکردید.
  برای یادگری زبان انگلیسی تعیین هدف مسئله بسیار مهمی می باشد. زمانی که هدف مشحصی داشته باشید، میدانید که باید از چه راهی برای رسیدن به هدفتان شروع کنید.و در تمام مسیر، با فکر کردن به هدفتان خسته نخواهید شد.

  8- در مراحل یادگیری زبان انگلیسی توانایی و تسلط خود را محک نمیزنید.
  لازم است خودتان را در هر مرحله ای از یادگیری زبان انگلیسی بسنجید تا بتوانید ایراداتتان در هر مرحله را شناسایی و رفع کنید .در غیر اینصورت، همین ایرادات و به مرور زمان باعث ایجاد سد و مانع در مسیر پیشرفت شما خواهند بود.

  امیدواریم که به سوال چرا نمیتوانید انگلیسی را یاد بگیرید؟ پاسخ داده باشیم.

  برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

  برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

  موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

  27 پیامها
  Inline Feedbacks
  مشاهده همه پیام ها

  سلام
  من میخوام کاملا به زبان انگلیسی مسلط بشم بایستی توچه دوره ای شرکت کنم؟ دوره هاتون چطوری هست و همچنین هزینه ها؟
  باتشکر

  سلام لطفا ادرس یا شماره تماس بزارید ; میخاستم در کلاس ها شرکت کنم البته با توجه به شرایط کاری ک دارم میخاستم دوره ها فوق فشرده باشه من حدود 4 ماه کار میکنم و دو ماه مرخصی دارم ; لطفا شماره تماس بزارید یا. اینکه از طریق ایمیل جواب بدید

  […] صورتی که وقت کافی دارید، دوره های زبان انگلیسی را به صورت ترمیک […]

  سلام می خواستم در باره یکلاس های ترمیک با هاتون صحبت کنم.

  سلام خسته نباشید

  ببخشید واسه کودکان هم کلاس زبان انگلیسی در حال حاضر دارید؟

  سلام من درخواست دوره فقط مکالمه فشرده خصوصی هستم

  سلام من حنانه فقیه هستم چجوری باید ثبت نام کنم

  شیراز – بلوار شهید بهشتی ( حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) – آموزشگاه زبان پارسا

  تلفن تماس 32357641–071

  سلام خسته نباشید
  دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی 6 ماهه
  چند روز در هفته برگزار می‌شن؟
  و اینکه چه کتابایی داخل دوره های فشرده تدریس میشن

  سلام من میخواستم در کوتاه ترین زمان ممکن زبان انگلیسی رو فول شم

  سلام هزینه اش چقدر هست

  انگلیسی

  سلام من میخوام زبان انگلیسی کامل مسلط باشم میشه برام توضیح بدین

  سلام میخواستم بدونم دوره فشرده و نیمه فشرده زبان انگلیسی چطوریه؟ میتونم کاملا ب مکالمه در سطح خوب مسلط بشم؟
  خواهشا هزینه ها هم بگید ممنون میشم

  سلام شروع کلاسای غیر حضوریتون برای کودکان از کی هست؟ از سطح ابتدایی.هزینه کلاس رو هم میخواستم بدونم.

  سلام یه دوره فشرده می خوام برا تابستان تا سطح advance سطح فعلی من lower intermediate هست ممنون می شم هزینه ها رو بهم بگید

  سلام
  عذر می خوام بنده یک کلاس خصوصی می خوام برای امادگی ازمون ایلتس.

  سلام شروع دوره های زبان حضوری از کی هست واینکه شهریه دوره چقدر هست .جهت اخذ دیپلم ومن زبانم درسطح پایین هستم .ممنونم

  سلام هزینه کلاس زبان انگلیسی ترمی چنده؟

  سلام و درود
  دوره های مکالمه 3 ماهه هم داریم، شما می تونید در ابتدا تعیین سطح بشید و در ادامه تا آیلتس در کنار شما هستیم
  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
  تلفن تماس 32357641–071

  سلام لطفا با شماره تلفن تماس 32357641–071

  تماس بگیرید

  میخواستم زبان نیمه فشرده شرکت کنم

  هزینه کلاس مکالمه فشرده ۳ ماهه بصورت انلاین چقدر است ؟؟ و چه روزها و ساعتی می باشد؟من کلاسهای فشردن مکتلمه و گرامر تا لول ۱۲ رفتم

  27
  0
  سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx
  ()
  x

  مشاوره رایگان دوره آموزشی

  تلفن تماس مشاوره رایگان: 09013443574