تا قبل از تکمیل ظرفیت اقدام نمایید

Hours
Minutes
Seconds
تا قبل از تکمیل ظرفیت دوره آموزشی که این هفته شروع می شود، رزرو کنید.

رزرو رایگان آموزش زبان

دوره مکالمه فشرده انگلیسی در 3 ماه

آموزش زبان انگلیسی در سه ماه کوتاه ترین دوره آموزش انگلیسی موسسه زبان پارسا می باشد. در 3 ماه می توانید انگلیسی صحبت کنید. با جزوه های اختصاصی که برای مکالمه طراحی شده اند.

شهریه دوره های آموزش زبان انگلیسی

به طور کلی هزینه ثبت نام دوره های آموزش و چت و آمادگی آزمون زبان انگلیسی متغیر است. در موسسه زبان پارسا شهریه دوره های استاندارد و فشرده به شرح زیر است:

 • شهریه دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی —- هزارتومان
 • هزینه و شهریه ثبت نام دوره های فشرده هر ترم —- هزارتومان 
 • هزینه و شهریه ثبت نام دوره های استاندارد هر ترم —- هزارتومان 
 • برای دوره های خصوصی تماس بگیرید.

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی + ثبت نام

آموزش زبان انگلیسی در شهر شیراز (موسسه زبان پارسا آموزان شیراز)

موسسه زبان پارسا به دو دهه سابقه و تجربه در زمینه آموزش زبان انگلیسی در شهر شیراز آماده خدمت رسانی به همشهریان شیرازی است.

نمایی از لابی آموزشگاه زبان انگلیسی پارسا در شیراز


آموزش فشرده زبان انگلیسی در شیراز (موسسه زبان پارسا شیراز)

دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در شیراز

در صورتی که برای یادگیری زبان انگلیسی فرصت کمی دارید دوره های فشرده حداقل 6 ماهه و نیمه فشرده نیز به علاقه مندان ارائه می شود، برای کسب اطلاعات تکمیلی با موسسه زبان پارسا در ارتباط باشید (دپارتمان زبان انگلیسی شیراز ) ، همچنین می توانید شماره تلفن تماس خود را در قسمت چت (گوشه سمت راست) سایت وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در ادامه متن می توانید با دوره های آمادگی آزمون انگلیسی، شهریه و کتاب های آموزشی آشنا شوید. این دوره ها به منظور کمک به متقاضیان شرکت در مصاحبه سفارت و آزمون های زبان انگلیسی برگزار میگردد.

کلاسهای ترمیک آموزش زبان انگلیسی در شیراز

مرسوم ترین و پایه ای ترین روش یادگیری زبان انگلیسی استفاده از سیستم ترمیک است در این روش زبان آموز به مدت چند سال به آموزش زبان می پردازد تا به تدریج در زبان انگلیسی حرفه ای شود. این سیستم بیشتر برای افراد پر مشغله یا دانش آموزان که چند سال برای تسلط بر زبان وقت دارند توصیه می شود. این روش مقرون به صرفه ترین است.

یادگیری زبان انگلیسی در شیراز (کانون زبان پارسا شیراز)

دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان پارسا، روش های متنوع و برتر آموزش زبان انگلیسی را بر اساس آهرین تغییرات آموزشی در دنیا برای شیرازی ها در نظر گرفته است. تنوع مربیان و تعداد زیاد کلاسها و ساعت های آموزشی و گستره بالای زبان آموزان موسسه زبان پارسا را در شیراز محبوب و معروف نگه داشته است

دوره مکالمه زبان انگلیسی در شیراز (مرکز زبان پارسا شیراز)

اگر از آن دسته افرادی هستید که میخواهید از طریق مکالمه زبان انگلیسی را بیاموزید. می توانید دوره های مکالمه را انتخاب کنید در این دوره ها شما با تمرکز بر گفتگو به یادگیری زبان انگلیسی می پردازید. در همین گفت و شنود های زبان و گفتگوهای کلاسی ترتیب صحیح جای گیری کلمات را می آموزید و گوشتان برای یادگیری گرامر و شنیدار بهتر زبان آماده می شود.

نمونه کلاس زبان انگلیسی استاد جوادی فر

کلاسهای چت انگلیسی در شیراز (دپارتمان زبان پارسا)

اگر می خواهید سرعت پاسخگویی شما و توانایی گفتگو شما در سطح حرفه ای قرار گیرد نیاز دارید رد شرایط گفتوگو قرار گیرید، بشنوید و سریع پاسخ دهید و هر باز در این زمینه قدرتمند تر شوید. موسسه پارسا این انکان را در اختیار شما قرار می دهد.

دوره چت انگلیسی

طول دوره چت انگلیسی به صورت 10 جلسه ای می باشد که زبان آموز بر اساس علاقه و یا در صورت تمایل می تواند آن را تمدید نماید در این دوره ها تلاش می شود زبان آموز بتواند مهارت های گفتاری شنیداری و محاوره ای خود را برای زبان انگلیسی تقویت نماید. دوره چت انگلیسی فرصتی برای افزایش اعتماد به نفس زبان آموز می باشد. آدرس : شیراز – آموزشگاه زبان پارسا  – دوره چت انگلیسی – کلاس های چت زبان انگلیسی در شیراز

کلاس حضوری زبان انگلیسی در شیراز

به غیر از مواقع اضطراری که به دستور وزارت بهداشت امکان دارد کلاسهای حضوری تعطیل شود، در تمام مواقع سال کلاسهای حضوری موسسه پارسا دایر است و علاقه مندان می توانند در فضای حضوری و چهره به چهره به یادگیری زبان بپردازند. البته فراموش نکنید که ما همواره پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم. در زمان هایی که به دستور وزارت بهداشت موسسه غیر حضوری می شود با رای گیری استاد از زبان آموزان در مورد برگزاری آنلاین کلاسها تصمیم گیری می شود.(البته کلاسهای آنلاین قابل برگزاری است)

نمونه رضایت زبان آموزان زبان انگلیسی

کلاس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

بعضی از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی می خواهند همه زمان کلاس را در اختیار داشته باشند و یا می خواهند به صورت تخصصی روی گرامر تمرکز داشته اند و البته گاهی اوقات می خواهند با سرعت بیشتر کتابها را تمام کنند. یا بتوانند سریع تر به سطح دوستانشان برسند و در کلاسهای مشترک با آنها شرکت کنند در این حالات امکان برگذاری خصوصی کلاسها وجود دارد.

کلاسهای آنلاین زبان انگلیسی در شیراز

و اما کلاسهای پرطرفدار آنلاین موسسه پارسا، بدون ترافیک و نگرانی از بیماری ، بدون اتلاف وقت، دانشپذیران موسسه پارسا می توانند در دوره های آموزشی آنلاین زبان شرکت کنند با امکانات چند رسانه ای سیستم آموزش آنلاین شما می توانید بدون دغدغه و نگرانی در کلاسهای آنلاین شرکت کنید.

پرسش از زبان آموزان در کلاس انگلیسی


معلم خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

اساتید آموزش زبان انگلیسی در شیراز + کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی را انتخاب کنید:

کلاس انگلیسی استاد جوادی فر / کلاس انگلیسی استاد خدری /کلاس انگلیسی استاد آشفته / کلاس انگلیسی استاد نوروزپور / کلاس انگلیسی استاد شمسایی /  کلاس انگلیسی استاد رئیس نژاد / کلاس انگلیسی استاد شمسایی (الهام) /کلاس انگلیسی استاد گلستانی (گلنوش) / کلاس انگلیسی استاد گلستانی (مهنوش)

کلاسهای نیمه خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

چگونه در دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی ثبت نام کنم؟

 • برای ثبت نام در دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی در شیراز راه های متنوعی برای شما در نظر گرفته ایم، ثبت نام آنلاین، ثبت نام از طریق چت با بخش آموزش، رزرو تلفنی و ثبت نام حضوری 
 • ثبت نام بسیار ساده و بر اساس حمایت از حریم خصوصی دانش پژوهان در نظر گرفته شده است. برای ثبت نام در صورتی که مایل به انتشار اطلاعات فردی خود نیستید، تنها داشتن شمار تماس شما کافی است.
 • پس از آن نوبت به پرداخت شهریه و آغاز دوره های آموزشی حضوری زبان انگلیسی در شیراز می باشد.
 • در ضمن شرایط ویژه ای برای تخفیف به دانشجویان برتر و یا همکاری با سازمان ها و شرکت ها و ارگان های مختلف را داریم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از گوشه سمت راست همین صفحه برای ما پیام بگذارید و یا با ما تماس بگیرد. 

مدت زمان دوره های آموزش انگلیسی + سریع ترین راه

در دوره های استاندارد آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان پارسا معمولا هر ترم یک ماه و نیم زمان می برد، و هر هفته 3 جلسه به آموزش می پردازیم، مدت زمان هر جلسه آموزشی 2 ساعت می باشد.
اما در صورتی که برای یادگیری زبان انگلیسی عجله دارید می توانید از شرایط دوره های فشرده و نیمه فشرده موسسه زبان پارسا آگاه شوید. کافی است از گوشه سمت راست صفحه در قسمت چت ، شماره تماس خود را وارد نمایید ، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و شما را با شرایط متنوع آموزش زبان انگلیسی آشنا می کنند.


دوره سه ماهه زبان انگلیسی


دوره شش ماهه زبان انگلیسی


دوره 9 ماهه زبان انگلیسی

چرا باید انگلیسی یاد بگیرم؟

موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز (موسسه زبان آلمانی در شیراز) به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید زبان انگلیسی را بیاموزید.

 • این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) است.
 • زبان انگلیسی پرگویشورترین زبان جهان است
 • برای مصاحبه سفارت و مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان باید این زبان را بدانیم.
 • برای ادامه تحصیل در کشورهایی که به زبان انگلیسی تکلم می کنند.
 • برای مهارت در ترجمه متون ، 

 عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل عدم موفقیت دانشجویان خارجی است ؛ در این راستا موسسه فرهنگی هنری و زبان پارسا آموزان شیراز نسبت به آموزش حضوری زبان آلمانی در شیراز به کمک مشتاقان یادگیری زبان انگلیسی می آید کافی است با موسسه زبان پارسا شیراز تماس بگیرید.

 • دوره فشرده آموزش انگلیسی شیراز ، آموزش انگلیسی برای مهاجرت
 • آموزش خطاطی انگلیسی شیراز
 • دوره های Speaking و Chat زبان انگلیسی
 • دوره های آمادگی برای آزمون IELTS
 • دوره های آمادگی برای آزمون TOEFL

ویژگی های دوره های آموزش زبان انگلیسی در شیراز:

 1.  استفاده از کادر مجرب
 2. برگزاری کلاسها به صورت شبه خصوصی (7 تا 12 نفر)
 3. برگزاری کلاسها به صورت نیمه فشرده
 4. آموزش زبان انگلیسی در شیراز استفاده از به روز ترین متدهای زبان آموزی
 5. بکارگیری روشهای آموزشی سریع، آسان و جذاب
 6. دوره های آموزش زبان انگلیسی در شیراز با امکان ثبت نام اینترنتی و حضوری
 7. برگزاری دوره های ویژه شاغلین در روزهای جمعه

داوطلبانی که مایل به یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه هستند میتوانند در این دوره شرکت نمایند.

آموزش زبان انگلیسی در شیراز سه روز در هفته (هر جلسه 2 ساعت)

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در شیراز (به انگلیسی: IELTS)

که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی هم اکنون است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی در شیراز فقط با موسسه پارسا آموزان شیراز

 

برخی از کتابهای آموزشی زبان انگلیسی :

همچنین ببینید:

 

دوره آموزش نقاشی در شیراز

دوره های آموزش نقاشی در شیراز در موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز در این دوره ها نقاشی یاد می گیرید. این دوره ها در

دوره آموزش عکاسی با دوربین در شیراز

دوره های آموزش عکاسی با دوربین موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز در این دوره ها شما عکاسی با دوربین یاد می گیرید. این دوره

آموزش خطاطی انگلیسی شیراز

دوره های آموزش خطاطی انگلیسی calligraphy شیراز در موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیرازدر این دوره ها خطاطی انگلیسی calligraphy یاد می گیرید.این دوره ها

آموزش زبان روسی در شیراز

آموزش زبان روسی در شیراز – برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان روسی در شیراز

دوره های آموزش خطاطی

دوره های آموزش خطاطی خط ریز و درشت موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز در این دوره ها شما خطاطی خط ریز یاد می گیرید. در

ضرب المثل در زبان ترکی استانبولی..☘

برای شرکت در دوره های ترکی استانبولی با برجسته ترین اساتید در موسسه پارسا با ما تماس بگیرید.. ۰۷۱۳۲۳۵۷۶۴۱ – ۰۹۰۱۳۴۴۳۵۷۴ آموزش آموزش ترکی ترکیه

تحصیل در ایتالیا..🇮🇹😉

کشور ایتالیا به واسطه عضویت در اتحادیه اروپا دارای استاندارد های بالایی در زمینه های مختلف از جمله بهداشت، خدمات اجتماعی، پوششهای بیمه ای و

خوراکی ها در زبان ایتالیایی..😍😋

برای شرکت در دوره های ایتالیایی با برجسته ترین اساتید در موسسه پارسا با ما تماس بگیرید.. ۰۷۱۳۲۳۵۷۶۴۱ – ۰۹۰۱۳۴۴۳۵۷۴ آموزش ایتالیایی پارسا موسسه زبان

33 پیامها
Inline Feedbacks
مشاهده همه پیام ها

سلام
من میخوام کاملا به زبان انگلیسی مسلط بشم بایستی توچه دوره ای شرکت کنم؟ دوره هاتون چطوری هست و همچنین هزینه ها؟
باتشکر

سلام لطفا ادرس یا شماره تماس بزارید ; میخاستم در کلاس ها شرکت کنم البته با توجه به شرایط کاری ک دارم میخاستم دوره ها فوق فشرده باشه من حدود 4 ماه کار میکنم و دو ماه مرخصی دارم ; لطفا شماره تماس بزارید یا. اینکه از طریق ایمیل جواب بدید

[…] صورتی که وقت کافی دارید، دوره های زبان انگلیسی را به صورت ترمیک […]

سلام می خواستم در باره یکلاس های ترمیک با هاتون صحبت کنم.

سلام خسته نباشید

ببخشید واسه کودکان هم کلاس زبان انگلیسی در حال حاضر دارید؟

سلام من درخواست دوره فقط مکالمه فشرده خصوصی هستم

سلام من حنانه فقیه هستم چجوری باید ثبت نام کنم

شیراز – بلوار شهید بهشتی ( حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) – آموزشگاه زبان پارسا

تلفن تماس 32357641–071

سلام خسته نباشید
دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی 6 ماهه
چند روز در هفته برگزار می‌شن؟
و اینکه چه کتابایی داخل دوره های فشرده تدریس میشن

سلام من میخواستم در کوتاه ترین زمان ممکن زبان انگلیسی رو فول شم

سلام هزینه اش چقدر هست

انگلیسی

سلام من میخوام زبان انگلیسی کامل مسلط باشم میشه برام توضیح بدین

سلام میخواستم بدونم دوره فشرده و نیمه فشرده زبان انگلیسی چطوریه؟ میتونم کاملا ب مکالمه در سطح خوب مسلط بشم؟
خواهشا هزینه ها هم بگید ممنون میشم

سلام شروع کلاسای غیر حضوریتون برای کودکان از کی هست؟ از سطح ابتدایی.هزینه کلاس رو هم میخواستم بدونم.

سلام یه دوره فشرده می خوام برا تابستان تا سطح advance سطح فعلی من lower intermediate هست ممنون می شم هزینه ها رو بهم بگید

سلام
عذر می خوام بنده یک کلاس خصوصی می خوام برای امادگی ازمون ایلتس.

سلام شروع دوره های زبان حضوری از کی هست واینکه شهریه دوره چقدر هست .جهت اخذ دیپلم ومن زبانم درسطح پایین هستم .ممنونم

سلام هزینه کلاس زبان انگلیسی ترمی چنده؟

سلام و درود
دوره های مکالمه 3 ماهه هم داریم، شما می تونید در ابتدا تعیین سطح بشید و در ادامه تا آیلتس در کنار شما هستیم
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
تلفن تماس 32357641–071

سلام لطفا با شماره تلفن تماس 32357641–071

تماس بگیرید

میخواستم زبان نیمه فشرده شرکت کنم

هزینه کلاس مکالمه فشرده ۳ ماهه بصورت انلاین چقدر است ؟؟ و چه روزها و ساعتی می باشد؟من کلاسهای فشردن مکتلمه و گرامر تا لول ۱۲ رفتم

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی کودکان میخواهم شرکت کنم

سلام م میتواند باشد
من دنبال تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود هستم
کلاس ترجبحا غیر حضوری ، مکالمه دو نفره ه

سلام من دوره فشرده زبان انگلیسی رو میخوام .میخواستم شرایطش رو بدونم

درود بر شما
کلاسهای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به صورت حضوری و برای سایر شهرها به صورت آنلاین برگزار می شود
البته علاقه مندان می تونن در شهر شیراز نیز از دوره های غیرحضوری استفاده کنند.
برای اطلاعات بیشتر می تونید با واتساپ مشاوران آموزش زبان انگلیسی مکاتبه کنید. 09013443574

ادرس کجاست

33
0
سلام 😊 به سوالات شما پاسخ میدیمx